Новости 01 марта 2019

Єланчанам розповіли, як вони отримуватимуть субсидії готівкою

Сьогодні, 1 березня, в.о. голови Єланецької РДА Ольга Гуліна провела робочу нараду з питання організації роботи установ та організацій щодо виплати житлових субсидій в грошовій формі. Вже з березня субисдію отримуватимуть готівкою. Про це повідомляється на сайті РДА.

Вже з березня поточного року субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію до 1 січня 2019 р., отримають у березні готівку для оплати комунальних послуг за лютий 2019 року. Громадяни пенсійного віку отримають допомогу від держави у березні разом із пенсією.

«Ті громадяни, які отримають пенсійні виплати через банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта», — повідомили в РДА.

Решта субсидіантів зможе отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку, пред’явивши паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Особи, які подали заяви вперше в 2019 році, отримають загальну суму призначеної субсидії на персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк направляє суму субсидії на підприємства, які надають житлово-комунальні послуги в такій черговості: газ, електроенергія, водовідведення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top