Новости 28 февраля 2019

Депутати Єланецької райради схвалили не всі рішення, які погоджували на комісіях [ФОТО]

Сьогодні, 28 лютого, відбулася чергова двадцять дев’ята сесія Єланецької райради. Депутати прийняли не всі рішення, проекти яких погодили на комісіях. Про це повідомляється на сайті.

На засіданні були присутні депутати Миколаївської обласної рали Юрій Кормишкін, Олена Донченко та Тетяна Демченко. На початку засідання районний військовий комісар Віктор Бабич разом з керівниками району вручили відзнаки президента «За участь в антитерористичній операції» 70 учасникам АТО та ООС.

Як зазначається, під час жвавої дискусії депутати райради не прийняли схвалені раніше на засіданнях постійних профільних комісій проекти рішень. Зокрема це стосується надання згоди на виділення в окрему облікову одиницю та безоплатну передачу з спільної власності територіальної громади сіл, селища Єланецького району у державну власність частини приміщення адмінбудинку Єланецької районної ради до сфери управління Генпрокуратури з подальшою передачею в оперативне управління прокуратури Миколаївської області. Крім того, — внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Єланецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», що стосувалися організаційної структури підприємства.

Також гостро обговорювалось питання про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Єланецького району на 2018-2020 роки «Єланеччина-2020».

«Депутат обласної ради Юрій Кормишкін вніс пропозицію доопрацювати заходи Програми відповідно до запропонованого додатку 2 до Програми щодо перспективного плану розвитку Єланецького району на 2019-2021 роки», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top