Новости 19 февраля 2019

Єланчанин попався на Хмельниччині на керуванні авто напідпитку: він стверджував, що збирався спати в авто на узбіччі

Житель Єланця під час перебування на Хмельниччині «заробив» адмінпротокол за керування авто у стані алкогольного сп’яніння. Проте чоловік стверджував, що насправді він не керував авто, а спав в ньому на узбіччі. Тим не менш, виходячи з доказів, Єланецький райсуд визнав його винним. Про це йдеться в постанові суду від 14 лютого.

Як зазначається, 24 жовтня 2018 року о 19:00 в с. Щербані Старосинявського району Хмельницької області чоловік керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження огляду на місці зупинки з використанням «Драгера» та в медичному закладі відмовився у присутності двох свідків. Цим він порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху, за що передбачена відповідальність за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

В судовому засіданні єланчанин винним себе у вчиненні адмінправопорушення не визнав. Він стверджував, що авто не керував.

«Суду пояснив, що 24 жовтня 2018 року він знаходився у Хмельницькій області і зупинився на узбіччі дороги, щоб заночувати. В цей час до нього підїхали працівники поліції, забрали ключі від автомобіля і запропонували пройти медичний огляд на стан алкогольного спяніння на місці зупинки. Він відмовився проходити медичний огляд на стан спяніння, оскільки не керував транспортним засобом. Після цього працівник поліції склав у відношенні нього протокол про адміністративне правопорушення, жодних пояснень він не надавав, копії протоколу не отримував», — йдеться в постанові.

В судовому засіданні захисник просила закрити провадження у справі в зв’язку з закінченням строків для накладення адміністративного стягнення.

Суд дійшов висновку, що вина чоловіка у вчиненні адміністративного правопорушення доведена і підтверджується протоколом, письмовими поясненнями двох свідків, відеозаписом з нагрудної камери поліцейського, з якого вбачається, що дійсно чоловік почав рух в авто з явними ознаками алкогольного сп’яніння і під час зупинки патрульними поліцейськими відмовився проходити огляд на місці зупинки.

Єланчанина визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП. Проте оскільки строки для накладення адмінстягнення вже закінчилися, то провадження закрили.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top