Новости 18 февраля 2019

До Дня виведення військ з Афганістану на Єланеччині провели спортивні змагання [ФОТО]

На Єланеччині провели спортивні заходи, присвячені воїнам-інтернаціоналістам Володимиру Розкидному та Анатолію Домашевичу та 30 річниці виводу військ з Афганістану. Про це повідомляється на сайті РДА.

13 лютого в Маложенівській ЗОШ відбувся традиційний турнір з настільного тенісу, присвячений воїну-інтернаціоналісту Володимиру Розкидному. У змаганнях взяли участь чотири команди шкіл району: Калинівської, Новоолександрівської, Нововолодимирівської та Маложенівської. Перемогу та перехідний кубок здобули учні Маложенівської ЗОШ.

16 лютого в Нововолодимирівській ЗОШ відбувся 29-й волейбольний турнір, присвячений пам’яті земляка, воїна-інтернаціоналіста Анатолія Домашевича. У турнірі взяли участь 5 команд з Великосербулівки, Великої Солоної, Нововолодимирівки та дві команди з Новоолександрівки. Учасники турніру вшанували пам’ять загиблого воїна хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Перше місце і перехідний Кубок у восьмий раз виборола команда с.Велика Солона, на ІІ місці – Великосербулівка, на ІІІ місці – Нововолодимирівка.

17 лютого у Нововолодимирівській ЗОШ відбувся 27-й баскетбольний турнір, присвячений пам’яті земляка, воїна-інтернаціоналіста Анатолія Домашевича. В змаганнях взяли участь учні Куйбишевської ЗОШ, Великосербулівської ЗОШ, Нововолодимирівської ЗОШ. Учасники турніру вшанували пам’ять загиблого воїна хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Серед дівчат перемогу здобули куйбишевчанки, обігравши господарок поля з рахунком 31:18. У хлопчиків І місце посіла команда Нововолодимирівської ЗОШ, яка перемогла команду сербулівчан з рахунком 61:5. Заключним етапом змагань стала товариська зустріч юнаків Нововолодимирівської ЗОШ та 10 класом Куйбишевської ЗОШ. Фінальний свисток зафіксував переможний результат 49:40 на користь господарів майданчика.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top