Горячее 13 февраля 2019

На Єланеччині затвердили Перспективний план розвитку району на три роки

Вчора, 12 лютого, у Єланці відбулося підсумкове засідання Ради регіонального розвитку району. На ньому обговорили та затвердили перспективний план розвитку Єланеччини на 2019-2021 роки. Про це повідомляється на сайті РДА.

В.о. голови РДА Ольга Гуліна зазначила, що з грудня 2018 року в районі провели зустрічі з жителями сіл району щодо обговорення перспективного плану, щоб визначити проекти, актуальні саме для жителів цих територій.

«Пріоритетним питанням, над яким працюватиме район в найближчі три роки є питання водозабезпечення. Враховуючи відсутність централізованого водопостачання, актуальним є питання встановлення додаткових систем очистки води із доведенням її показників до параметрів питної води на базі ОСМОСного обладнання», — зазначила Гуліна.

Голова райради Василь Богданцев зауважив, що важливим є включення до плану інфраструктурних об’єктів, а саме: ремонт доріг загального користування державного значення Р-55 (Одеса-Вознесенськ-Новий Буг), Т-15-10 ( Арбузинка-Єланець-Нова Одесса) та Н-14 (Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв) та поточний ремонт доріг загального користування місцевого значення; проекти в галузі охорони здоров’я  — реконструкція системи опалення терапевтичного корпусу зі встановленням модульної котельні на твердому паливі та термосанація будівлі з провадженням енергозберігаючих технологій Єланецької ЦРЛ, капітальний ремонт будівлі поліклінічного відділення Єланецької ЦРЛ.

Також до плану внесені проекти щодо ремонту та реконструкції загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів,  реконструкції закладів культури, будівництва спортивних площадок зі штучним покриттям та інші.

Після обговорення Перспективний план розвитку району затвердили одноголосно. Його направлять до Миколаївської облдержадміністрації для узагальнення та включення до Перспективного плану розвитку територій Миколаївської області на 2019-2021 роки, а також на розгляд та затвердження сесії районної ради.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top