Горячее 11 февраля 2019

Ремонт доріг та енергомодернізація шкіл — населенні пункти Єланецького району внесли пропозиції до перспективного плану на два роки

На вівторок, 12 лютого, у Єланці призначено засідання Ради регіонального розвитку району, де мають затвердити перспективний план розвитку на 2019-2021 роки. На сайті РДА показали пропозиції до плану.

Так, у Єланецькій ЦРЛ пропонують провести реконструкцію системи опалення терапевтичного корпусу з встановленням модульної котельні на твердому паливі та термосанацію будівлі з провадженням енергозберігаючих технологій. У ЦПМСД — капремонт поліклінічного відділення, що приблизно оцінили в 1 млн грн, оновлення автопарку санітарних автомобілів — одне-два авто, — а також проведення капремонтів кабінетів у поліклініці з проведенням водопостачання до кабінетів. В управлінні соцзахисту РДА — капремонт покрівлі приміщення управління за адресою смт Єланець, вул. Соборна, 139.

У Єланці також пропонують реконструкцію системи водопостачання смт з установкою знезараження, капремонт дороги загального користування державного значення Т-15-10 «Арбузинка-Єланець-Нова Одеса» в межах селища. У Єланецькій ЗОШ — реконструкцію системи опалення зі встановленням енергоефективних котлів, а також капремонт покрівлі. У гуманітарній гімназії — реконструкцію з добудовою спортзали, капремонт покрівлі.

Крім того, у Єланці пропонують реконструкцію районного Будинку культури, будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні «40 років Перемоги». У Велідарівці — реконструкцію ДНЗ №5.

У Возсіятському — реконструкцію системи опалення зі встановленням енергоефективних котлів Возсіятської ЗОШ І-ІІІ ступенів, теплосанацію будівлі ЗОШ, капремонт водозабірної свердловини, реконструкцію  частини  приміщень Возсіятської сільської лікарняної амбулаторії для відкриття додаткових груп (ясельних) дитячого дошкільного закладу.

У Великосербулівці — ремонт  дороги загального користування  обласного значення протяжністю 13,1 км: вул. Братів Жосан у с.Великосербулівка, вул.Центральна у с.Нововолодимирівка), капремонт вул. Садова — вже є проектно-кошторисна документація, — ремонт покрівлі приміщення Великосербулівської ЗОШ І-ІІІ ст., в якому розташовані дитсадок і  шкільна їдальня, капітальний ремонт сільського Будинку культури, встановлення сучасної системи очищення води для населення.

У Нововолодимирівці — заміну 25 вікон на енергозберігаючі у приміщенні школи.

У Калинівці — ремонт системи опалення і підключення пелетного котла, заміна вікон у Калинівській ЗОШ, у Новоолександрівці аналогічно — ремонт даху і підключення пелетного котла, заміна вікон у Новоолександрівській ЗОШ.

У Великій Солоній — ремонт доріг, яких саме не вказали. А також реконструкція системи опалення зі встановленням енергоефективних котлів Куйбишевської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У Нововасилівці — ремонт покрівлі приміщення та покрівлі їдальні Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та заміна підлоги на першому поверсі, реконструкція системи опалення, облаштування системи опалення в сільському клубі та адмінбудинку сільської ради, ремонт сільського клубу, у Федоро-Михайлівці — ремонт аварійного містка, установка системи доочищення води (ОСМОС).

В Ольгополі — ремонт доріг комунальної власності, реконструкція вуличного освітлення по вулицях Садова, 1-а Поперечна і 2-а Поперечна, ремонт покрівлі ФАПу, ремонт покрівлі адмінбудинку  сільради та реконструкція системи опалення з встановленням опалювального котла на твердому паливі, придбання автомобіля з цистерною для забезпечення підвозу води для населення із місцевої свердловини, реконструкція покрівлі школи, облаштування спортивного майданчика та придбання спортивного інвентаря.

С. Приют — ремонт доріг комунальної власності в с.Малодворянка і в с.Приют, Малодворянка — відновлення вуличного освітлення, капремонт приміщення Малодворянської ЗОШ І-ІІ ступенів — укріплення фундаменту будівлі.

В Маложенівці — ремонт доріг по вул.1 Травня і 40 років Перемоги, ремонт підлоги в початкових класах Маложенівської ЗОШ, заміна віконних блоків у Маложенівській ЗОШ на енергозберігаючі, реконструкція меморіалу Слави, облаштування зони відпочинку, облаштування водогону по вул. В.Розкидного, Космічній, 1 Травня і 40 років Перемоги, проведення реконструкції системи опалення Маложенівського ФАПу. Також пропонується ремонт дороги по вул.Центральна в с.Кам’янка, реконструкція зовнішнього  вуличного освітлення населених пунктів Кам’янка, Богодарівка, с.Веселий Поділ.

Водяно-Лорине — ремонт доріг комунальної власності, перекриття даху у ФАПі, перекритя даху школи, заміна системи опалення, встановлення системи доочищення води (ОСМОС). У Семенівці — перекриття даху місцевого клубу.

У Малоукраїнці — ремонт доріг комунальної власності, ремонт другої половини дитячого садка та перекриття даху, ремонт харчоблоку та встановлення пелетних котлів Малоукраїнської філії ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ст.».

У Ясногородці — реконструкція приміщення Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст. — стягування «несучих» стін, заміна даху, ремонт дороги загального користування державного значення Т-15-10 «Арбузинка-Єланець-Нова Одеса».

Засідання відбудеться о 13:00 у великій залі адмінбудинку районної ради.

2 Комментариев

 1. РДА

  12.02.2019 at 09:22

  Інформація щодо розміщених пропозицій дещо застаріла.Після проведених співбесід з селищним та сільськими головами та засідання робочої групи пропозиції відкориговано, сформовано уточнені пропозиції до Перспективного плану розвитку Єланецького району на 2019-2021 роки, які винесено на затвердження Ради регіонального розвитку Єланецького району 12.02.2019 о 13:00.

  • julia

   12.02.2019 at 12:39

   А чому ж оновлену інформацію не опублікували на сайті РДА? Де з нею можна ознайомитися?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top