Горячее 07 февраля 2019

У Єланці ніяк не оберуть директора ринку «Центральний»

Директора КП «Єланецький селищний ринок «Центральний» досі не обрали. Конкурс вже проводили декілька разів, починаючи з минулого року. Про це йдеться у відповіді Єланецької селищної ради на журналістський запит.

Нагадаємо, у 2018 році селищна рада вирішила змінити директора КП Валерія Браіло, який працював майже 20 років без проведення конкурсу. Виконуючим обов’язки директора призначили Сергія Кравчука. Проте серед місцевих були побоювання, що саме його хочуть «протягнути» на посаду, він продовжив «побори» з підприємців — додаткової плати понад орендну. Жителі Єланця також розповідали про антисанітарію на ринку, порушення норм товарного сусідства на ринку.

У відповіді на журналістський запит йдеться про те, що конкурс на посаду директор оголошували 26 травня та 17 листопада 2018 року. Протягом першого керівника не обрали, оскільки жоден з кандидатів не набрав більшість голосів, а другого — через невідповідність умовам конкурсу.

«Причина, через яку не обрано директора ринку по оголошеному 26.05.2018 р. конкурсу, полягає в тому, що відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів, що належать до комунальної власності селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради №5 від 07.09.2017 р., за результатами голосування переможцем визнається учасник, який отримав більше половини голосів від загального складу конкурсної комісії. Жоден із кандидатів на посаду директора не набрав необхідної кількості голосів. По оголошенню від 17.11.2018 р. конкурс не відбувся через невідповідність основним вимогам претендентів на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства», — зазначили у відповіді.

5 січня 2019 року знов було опубліковано оголошення про проведення конкурсу.

«Конкурсною комісією обговорено всі умови наступного конкурсу, подання документів на який триває, сесією селищної ради прийнято необхідні поправки до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів, що належать до комунальної власності селищної ради, з урахуванням всіх деталей. Сподіваємося на позитивний результат під час проведення наступного засідання конкурсної комісії», — зазначила голова конкурсної комісії.

Зазначимо, що згідно з рішенням Єланецької селищної ради від 27 грудня 2018 року, оголошується конкурс на посаду директора ринку та затверджується конкурсна комісія: Моргун Н.В., Хмуренко Т.А., Гордієнко Н.П., Жовтонога Є.В., Прокопчук М.Д., Літвіненко М.А., Арванінова О.А., Аманський А.С., Воробйова Л.І., Булуй В.В., Тодеркан В.В., Табунщик О.А., Кирильчук О.Я., Тітов О.М.

Термін подання документів встановлюється протягом місяці з дня оприлюднення у місцевих ЗМІ та на сайті Єланецької селищної ради.

«Забезпечити розміщення оголошення про конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради  в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Єланецької селищної ради (www. elanec.rada.org.ua) до 08.01.2019 р», — йдеться у рішенні ради.

Варто зазначити, що хоч у газеті оголошення було опубліковане, то на сайті селищної ради — ні. Останнє оголошення стосується зборів громади з приводу собак.


Згідно з оголошенням у газеті від 17 листопада кандидатам виставляли такі вимоги, зокрема повна вища освіту за кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст», «спеціаліст» або «магістр» у напрямку у сфері господарської діяльності або ЖКГ, стаж роботи на керівних посадах не менше 2 років,  системні знання чинного законодавства.

А в останньому оголошенні про конкурс вимоги дещо скоротили: вже немає вимог щодо системних знань законодавста, стаж змінили з фахового на загальний та не менше 5 років, а освіту «спростили», також прибравши сферу ЖКГ, до вищої, базової вищої — «молодший спеціаліст, спеціаліст, магістр».

Місцеві жителі пов’язують такі спрощення вимог для того, щоб селищна рада могла «завести» на посаду свого кандидата.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top