Горячее 31 января 2019

У Савченка обіцяють розпочати ремонт між Возсіятським та Водяно-Лорино за сприятливої погоди

При виконанні капітального ремонту дороги Н-14 «Кропивницький — Миколаїв», де передбачається влаштування цементобетонного покриття дорожнього одягу, планується в першу чергу приступати до ділянок доріг, що проходять через населені пункти Водяно-Лорино і Возсіятське та автошляхом між ними. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Під час наради щодо ремонту сьогодні, 31 січня, представники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області зазначили, що на 2019 рік у державному бюджеті на капремонт дороги виділено 500 млн грн. Наразі проведені торги і укладені угоди на 4 ділянках на загальну суму 378 млн грн. І за дорученням очільника області Олексія Савченка за сприятливих погодних умов роботи розпочнуться на ділянках через населені пункти Водяно-Лорино і Возсіятське та дорогою між ними.

«Також під час наради було зазначено, що до початку робіт необхідно вирішити питання з розміщенням бетонно-змішувальних вузлів. При цьому у САД зазначають, що один вузол розміщуватиметься на території дорожньо-ремонтного пункту. Стосовно ще одного вузла – представники Єланецької РДА, Єланецької райради та Восіятської сільської ради висловили готовність виділення території в межах чинного законодавства», — повідомили в РДА.

Окрім цього, Валентин Гайдаржи доручив керівництву САД у Миколаївській області в найкоротші терміни відпрацювати і провести торги по ділянках доріг, що залишилися.

Варто нагадати, що рік тому Служба автодоріг Миколаївщини говорила про те, що капремонт траси Н-14 потрібно почати не від кордону з Кіровоградською областю, а від с. Возсіятське.

Але нещодавно в «Укравтодорі» заявили, що ремонтуватимуть трасу від кордону з Кіровоградською областю.

Що стосується асфальтобетонного заводу, то ще навесні 2018 року голова Возсіятської сільради казав про те, що «люди з Одеси» мають намір побудувати завод. Аналогічну інформацію Микола Кузнєцов повідомляв і навесні.

У жовтні 2018 в САД коментували, що завод збираються будувати у 2018 році — на це потрібно близько місяця-півтора.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top