Новости 08 марта 2016

Як в Єланці святкували 8 березня

04 березня в ЦКД «Зоря» відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню «Як козаки жінок віншували». Розділити святковий настрій разом з чарівними представницями трудових колективів району зібралися керівництво району, селищний та сільські голови, учнівська молодь.

Теплі слова вітання адресували жіноцтву в своїх виступах голова районної ради Василь Богданцев та заступник голови райдержадміністрації Олег Зайзбург, які побажали мирного неба, щастя, кохання та весняного настрою. «Символічно, що з першим подихом весни до нас приходить і світле свято 8 Березня . Бо ж справді все гарне на землі — від сонця, а все прекрасне — від жінки. Бажаю, щоб кожен день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, і з впевненістю у майбутньому. Весняного вам настрою, єдності, миру, злагоди і благополуччя!», — йшлося у вітанні голови районної ради.

Справжнім подарунком для жінок став святковий концерт підготовлений працівниками сектору культури райдержадміністрації та вихованцями дитячої музичної школи. Програму вели справжні козаки Громокліївського курення Буго-Чорноморського коша Українського козацтва С.Танасійчук та О.Тітов, які жартівливо та від душі вітали жінок. Як завжди вражали своїми хореографічними композиціями танцювальний колектив “Трицвіт”. Гарного настрою додавали дитячий колектив «Маленькі козачата», музичний ансамбль «Нотки», дитячий хор «Конфетті» та гуморески у виконанні В.Захарука. Ліричний настрій свята створила юна скрипалька Я.Сербул разом із своїм музичним керівником Т.Олексюк. Також лунали чудові пісні у виконанні Д.Кирильчука, О.Слободніченка, Н.Саркісян, Г.Чібана, А.Федорова, В.Слободніченко, С.Танасійчука та квартету «Козацька кварта».
На завершення свята жінок очікували солодкі подарунки від районної влади.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top