Горячее 25 января 2019

Голова Миколаївської облради показала «лайки» на фото на вкритій льодом трасі Т-1510

Сьогодні, 25 січня, голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко приїхала на Єланеччину. Вона встигла зробити фото, де показує «лайк» на нерозчищеній від льоду трасі Т-1510. Фото виклали у «Фейсбуці» на сторінці облради.

Нагадаємо, що у січні у мережі вже показували стан траси «Нова Одеса — Єланець», яка перетворилася на ковзанку. Судячи з фото, трасу ніхто і незбирався чистити.

Москаленко зі своєю радницею Оксаною Корсак стоять на трасі, вкритою ковзанкою, посміхаються та показують «лайки».

«Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко трасою Т 15-10 виїхала до Єланецього района з одноденним робочим візитом», — підписано фото.

У наступному дописі йдеться про те, що Москаленко і Корсак відвідали Єланецький загальноосвітній опорний навчальний заклад, ознайомились з його матеріально-технічною базою.

«За круглим столом у формі невимушеного спілкування відбувся діалог з представниками галузі освіти та сільських рад щодо подальшого впровадження вимог Нової української школи та реформування освіти, перспектив розвитку загальноосвітніх навчальних закладів Єланеччини за підтримки обласної ради у тому числі», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top