Новости 23 января 2019

Концерт, вікторини та документальний фільм: у Єланці відзначили День Соборності

На Єланеччині відбулися урочистості до Дня Соборності та 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР, зокрема концерт «Хай буде назавжди вільна та єдина». Про це повідомляється на сторінці Єланецької РДА у «Фейсбуці».

Святковий концерт відбувся за участі дитячого хору Єланецької ЗОШ I-III ступенів, вокального колективу Єланецької гуманітарної гімназії та працівників районного будинку культури. Закінчилися заходи покладанням квітів до пам’ятника Кобзаря.

Також цього дня в Єланецькій районній бібліотеці для дітей для юних читачів провели патріотично-ігровий пазл «Моя Україна – соборна, єдина!». Працівники дитячої бібліотеки нагадали історичні події. За традицією під кінець заходу діти, взявшись за руки, створили коло єдності як прообраз живого ланцюга, який з’єднав Львів і Київ 21 січня 1990 року.

В Єланецькій центральній районній бібліотеці для учнів гуманітарної гімназії провели історичний урок єднання «Свято Української державності», під час якого користувачі переглянули документальний фільм «Злука. День Соборності України». Також було представлено до уваги присутніх огляд літератури «Соборність України від ідеї до сьогодення» та провели вікторину «В нашім серці Україна».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top