Николаев 23 января 2019

У Миколаївській ОДА нагадали, що громади можуть подавати заявки на участь в конкурсі проектів для фіансування з Держфонду регіонального розвитку

До 1 березня громади Миколаївщини можуть подавати заявки на участь у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку на 2020 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір повідомив, що минулого тижня на регіональній комісії оголосили про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку на 2020 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області».

Заступник голови ОДА наголосив, що участь у відборі можуть брати як місцеві органи виконавчої влади, так і органи місцевого самоврядування. Основні напрями: відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації; впровадження інвестиційних програм і проектів як проектів співробітництва територіальних громад; підтримка добровільно об’єднаних громад; енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів та медичних закладів; розвиток спортивної інфраструктури.

«Участь у конкурсі – чудова нагода, зокрема, покращити інфраструктуру, вирішити питання з водопроводом, зробити теплову ізоляцію шкіл, лікарень і т.д.», — резюмував Олександр Кушнір.

Варто нагадати, головний лікар Єланецької ЦРБ Ігор Моторний коментував, що проект реконструкції системи опалення в лікарні подали на ДФРР на 2019 рік, оскільки 10 млн район не потягне.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top