Новости 21 января 2019

Єланчанин, який напідпитку керував авто та тікав від поліції, сплатить більше 10 тис. грн штрафу

У грудні минулого року п’яний єланчанин попався за кермом. Поліції його довелося наздоганяти. Про це йдеться в постанові Єланецького райсуду.

Інцидент стався 12 грудня. О 23 годині у Єланці по вул. Білокриничній водій не виконав вимогу працівників поліції про зупинку авто. В результаті його зупинили після переслідування на вул. Маяковського. Дії водія кваліфікували за ст. 122-2 КУпАП «Невиконання водіями вимог про зупинку».

Крім того, поліція виявила, що чоловік керував авто з явними ознаками алкогольного сп’яніння, що підтвердилося результатами тесту: у чоловіка виявили 1,98 ‰ алкоголю в крові. За керування транспортним засобом в стані сп’яніння передбачено відповідальність за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

В судове засідання чоловік не з’явився, хоч належним чином був повідомлений про слухання справи. Суд дійшов висновку, виходячи з рапортів інспекторів, даних тесту, письмових пояснень, огляду та відеозапису, що водій винний.

Чоловіка визнали винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 130, ст. 122-2 КУпАП, наклавши адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 10 200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік. Також з нього стягнуть на користь держави судовий збір в розмірі 384 грн. 20 коп.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top