Новости 25 декабря 2018

У Єланці протестували лінгафонний кабінет у школі: закупити його вдалося з третьої спроби [ФОТО]

20 грудня опорний навчальний заклад Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів отримав лінгафонний кабінет на 15 посадкових місць. Про це повідомляється на сторінці школи у «Фейсбуці».

Повідомляється, що кабінет облаштований новим мультимедійним комплексом Nibelyng.

«Nibelyng» — це програмний продукт, призначений для перетворення класу в інтерактивне мультимедіа середовище. Ця програма дасть можливість вчителю високоефективно навчати учнів іноземним мовам, розвивати їхнє мовлення, забезпечить викладачеві необхідні інструменти для ефективного інтерактивного спілкування з учнями (чат-сесії, прослуховування автентичної мови, діалоги та ін.). Локальна мережа класу наповнить уроки аудіо та відеоматеріалами, надасть учням більше матеріалу для вивчення, розширить вибір джерел для самостійної роботи», — йдеться в повідомленні.

21 грудня вчитель Валентина Браїло познайомила перших учнів з новим кабінетом і новим обладнанням. Кабінет придбано за кошти районного бюджету за сприяння депутатського корпусу району. 

Нагадаємо, що торги на закупівлю лінгафонних кабінетів до гуманітарної гімназії та школи двічі не відбулися. Потім лоти виокремили для кожного навчального закладу.

Згідно з данними системи «Прозорро», для Єланецької гуманітарної гімназії замовили обладнання у ФОП «Скоркіна Марина Володимирівна» за 151 400 грн, а для ЗОШ — у того самого підприємця за 239 200 грн. Тобто в цілому витратили 390 600 грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top