Новости 17 декабря 2018

Маложенівка запропонувала до плану перспективного розвитку району ремонт доріг та освітлення

Пропозиції до Плану перспективного розвитку Єланецького району на 2019-2021 роки внесла Маложенівська сільська рада. Про це повідомляє прес-служба Єланецької РДА.

Обговоривши проблемні питання населеного пункту, жителі внесли пропозиції щодо проведення ямкового ремонту в с. Маложенівка та с. Кам’янка, реконструкції зовнішнього освітлення в с. Богодарівка, Веселий Поділ та Кам’янка, а також заміни віконних блоків та ремонту підлоги в початкових класах Маложенівської школи.

Нагадаємо, Велика Солона запронувала до перспективного плану провести реконструкцію системи опалення зі встановленням енергоефективних котлів Куйбишевської ЗОШ І-ІІІ ступенів та облаштування спортивних майданчиків штучним покриттям та інвентарем.

2 Комментариев

 1. Иван

  20.12.2018 at 11:02

  Чому до сих пір питання » щодо проведення ямкового ремонту в с. Маложенівка та с. Кам’янка, реконструкції зовнішнього освітлення в с. Богодарівка, Веселий Поділ та Кам’янка, а також заміни віконних блоків та ремонту підлоги в початкових класах Маложенівської школи» не піднімалось за 8 років головування Тетяни Михайлівни??? Поступово можна було б уже багато справ зробити! Куди використовувася роками сільський бюджет???

  • Тетяна Козуб

   20.12.2018 at 19:28

   Саме так справи вирішуються поступово. А енергофективний котел поставили сьогодні. Але ж в нас чотири села, два дитсадки!!!! ВЗАГАЛІ ГОТОВА ДО ДИСКУСІЇ НЕ ХОВАЮСЬ.ЛЮБЛЮ СПІЛКУВАТИСЬ В ЖИВУ. А НЕ З НЕВІДОМОЮ ОСОБОЮ. ЧИ Страшно?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top