Горячее 23 ноября 2018

У Миколаївській ОДА відзвітували, що тепло в чотири навчальні заклади Єланеччини, де виникли проблеми, вже запустили

Теплопостачання в школах Єланецького району відновлене. Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

Нагадаємо, у Новоолександрівській та Великосолонівській школах виникли проблеми з опаленням через те, що лічильники після повірки вийшли з ладу. У Єланецькій ЗОШ та гуманітраній гімназії тепло не пустили, тому що виникла плутанина, хто має підключати котел.

«Незважаючи на те, шо вчора зранку під час засідання обласного штабу з питань сталого проходження опалювального сезону було надане доручення до понеділка забезпечити школи району теплом, це вдалося зробити вже сьогодні. В першій половині дня був забезпечений пуск тепла до Єланецької гімназій та Єланецької ЗОШ, а станом на 16:00 тепло подане і в два інших навчальних заклади району — Великосолонівську та Новоолександрівську ЗОШ. На даний час всі недоліки виправлено і діти Єланецького району зможуть займатись в теплих класах», — наголосив Валентин Гайдаржи.

Варто додати, що керівництво Єланецької РДА коментувало, що недоліки з лічильниками у двох ЗОШ можна буде виправити лише після відправлення їх на завод. Потрібно встановити причину, чому вони вийшли з ладу після повірки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top