Новости 22 ноября 2018

До Єланецької ЗОШ та гуманітарної гімназії не пустили тепло через плутанину, хто має підключати котел

У Єланецькій ЗОШ та відповідно гуманітарній гімназії систему опалення не підключили через те, що виникала проблема з підключенням котла. Точніше не могли визначитися, хто саме має його підключити. Про це повідомила в коментарі «Єланецьким новинам» в.о. голови Єланецької РДА Ольга Гуліна.

22 листопада під час засідання в Миколаївській ОДА з питання сталого проходження опалювального сезону стало відомо, що у Новоолександрівській та Великосолонівській школі проблема з опаленням виникала через те, що з ладу вийшли лічильники, які відправляли на повірку.

Крім того, було зазначено, що в Єланецькій гімназії здійснюються роботи з реконструкції з впровадженням системи електроопалення. А поки роботи не завершать, опалення гімназії та Єланецької ЗОШ здійснюватиметься від котельні Єланецької ЗОШ, на якій завершені роботи з модернізації вузла обліку природного газу.

«Валентин Гайдаржи (заступник голови Миколаївської ОДА — ред.) доручив в.о. голови Єланецької РДА Ользі Гуліній та керівництву ПАТ «Миколаївгаз» забезпечити пуск газу на котельню до кінця тижня», — повідомили у прес-службі ОДА.

Варто додати, що у Єланецькій ЗОШ довго не могли встановити лічильник, оскільки постачальник не надав його вчасно. Тому у школі та гуманітарній гімназії, де опалення пов’язане із ЗОШ, продовжували канікули.

Зауважимо, що Гайдаржи ще на початку листопада заявляв, що реконструкція системи опалення у гуманітарній гімназії має закінчитися «до кінця тижня». Але, як прокоментували в РДА, строк виконання робіт добігає кінця аж 20 грудня.

У коментарі Гуліна повідомила, що лічильник для ЗОШ вже є, а запустити систему опалення могли ще вчора, все було готове. Але виникла плутанина, хто саме має підключати котел: місцеві оператори чи газовики з вознесенської дільниці.

Таким чином, підключати систему мають вже завтра.

Нагадаємо, що у гуманітарній гімназії роботи тривають вже більше року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top