Новости 22 ноября 2018

У Возсіятському діти скаржаться на холод в школі

Незважаючи на те, що у школах на Єланеччині включили опалення, діти скаржаться на те, що у навчальних закладах недостатньо тепло. Зокрема ситуація стосується Возсіятської школи. Про це «Єланецьким новинам» повідомили батьки учнів.

Варто зазначити, що нещодавно депутат Миколаївської облради Тетяна Демченко заявила, що більшість шкіл на Єланеччині перебуває на вимушених канікулах через відсутність опалення.У Єланецькій РДА заперечували такі довгі канікули та стверджували, що тепло запустили з 12 листопада. Канікули продовжили лише у Єланецькій ЗОШ та гуманітарній гімназії.

Після цієї інформації жителі Возсіятського повідомили, що станом на 13 листопада діти залишалися ще на канікулах. Тобто вони були вдома 2,5 тижні. Голова Возсіятської сільради Микола Кузнєцов підтвердив «Єланецьким новинам», що дійсно була проблема з опаленням, але з 12 листопада його підключили, тому вже 14 числа діти мають піти до школи.

Як повідомили батьки возсіятських учнів, дітям одразу порадили брати щось, щоб підкласти на стільці, адже холодно. Зараз, незважаючи на те, що опалення працює, в школі все одно холодно, адже працює лише один котел. Температура в класах 17-18 градусів, тому дітям сидіти на уроках холодно.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top