Новости 21 ноября 2018

Єланець майже за 3 млн грн закупить фотоелектричні модулі для сонячної електростанції

У Єланці скасували тендер з очікуваною вартістю 4 250 000 млн грн на закупівлю сонячних батарей. Замість нього оголосили ще один — на закупівлю фотоелектричних модулів та децентралізованих інверторів. Зараз підрядник очікує рішення. Про це йдеться у системі «Прозорро».

Перший тендер на закупівлю сонячних батарей був оголошений КП «ЕКО ЛАЙТ» 18 жовтня. Планували закупити 510 паналей з очікуваною вартістю 4,25 млн грн.

22 жовтня до проекту виникли питання: замовника просили прояснили, що саме мається на увазі під комплектуючими та в якій кількості вони мають бути, чи потрібно виконання монтажу обладнання.

«Також в текстах тендерної документації, закупівлі на площадці та технічних характеристиках вказано три різних назви предмета закупівлі: Сонячні панелі, Обладнання сонячної електростанції (СЕС) на основі фотоелектричних модулів (ФМ): Енергогенеруючий комплекс-електростанція з використанням енергії сонця, Сонячна електростанція», — йдеться в повідомленні.

Вже 24 жовтня торги скасували.

«У замовника виникла необхідність зміни загальних, технічних вимог до предмету закупівлі, а також у замовника виникла необхідність зміни конкретної назви предмету закупівлі та його очікуваної вартості», — пояснили скасування тендеру.

Вже 31 жовтня оголосили новий тендер — на закупівлю фотоелектричних модулів та децентралізованих інверторів з очікуваною вартістю 3,2 млн грн.  Планували закупити 510 шт фотоелектричних модулів, 3 інвертори.

Пропозиції було дві: Приватно виробнично-налагоджувальне підприємство «Нікоінтерм» понизило «ставку» з 3 099 750,47 грн до 3 069 000 грн. ТОВ «СОЛАР ІНДАСТРІ» — з 3 099 990 грн до 3 070 000 грн.

Судячи з даних «Прозорро», з 19 листопада «Нікоінтерм» очікує рішення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top