Новости 21 ноября 2018

Кошти обмежуватимуться 500 мільйонами: Миколаївщина на ремонт траси Н-14 може отримати лише половину від раніше заявленого мільярда

1 млрд грн, який попередньо планується виділити на ремонт траси Н-14 «Миколаїв-Кропивницький» з держбюджету, буде розподілений і на Кіровоградську область, а не лише на Миколаївську. Нашій області мають надати лише 500 млн, оскільки цьогоріч кошти не засвоїли. Про це йдеться на сторінці Миколаївської облради у «Фейсубці».

Нагадаємо, що на початку осені єланчани перекривали в черговий раз трасу Н-14, оскільки 300 млн, призначені на ремонт дороги, вирішили «перекинути» через те, що тендери не були вчасно проведені, а работи так і не розпочали. Єланецька райрада пропонувала визнати стан траси надзвичайним, проте поки на рівні уряду мова про це не йде.

Після акції протесту в «Укравтодорі» пообіцяли, що у держбюджеті на 2019 рік було закладено 1 млрд грн на ремонт траси Н-14 «Миколаїв-Кропивницький». Варто додати, що про фінансування ремонту ділянки саме у Миколаївської області в проекті бюджету не було прописано.

З аналогічним питанням голова облради Вікторія Москаленко звернулася до голови «Укравтодору» Славоміра Новака під час Миколаївського економічного форуму 2018. Як пишуть в облраді, цього разу інформація пролунала дещо інша. Виявляється, 1 млрд гривень ділитимуть між Кіровоградщиною та Миколаївщиною. Весь проект розрахований на декілька років вперед.

«Мусимо розуміти, що коштів буде більше ніж 1 млрд гривень, і розрахований він на декілька років вперед. Загальна вартість вираховується у розмірі 9-10 млрд 2019 року фінансування розподілятиметься між двома областями — Миколаївською та Кіровоградською. Кошти обмежуватимуться 500 мільйонами. Це пояснюється ризиком невикористання грошей»,- пояснив Славомір Новак.

Також зазначається, що керівник «Укравтодору» запропонував співфінансувати роботи з обласного бюджету.

Читайте також: Як Н-14 стала трасою гучних обіцянок та політичного розбрату. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top