Горячее 19 ноября 2018

У Єланці показали, чим обладнали інклюзивно-ресурсний центр [ФОТО]

Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Єланецької районної ради на початку листопада отримав інтерактивне обладнання на суму 227 тис. грн. Про це повідомляється на сайті РДА.

Серед обладнання — інтерактивна LCD-панель (панель 32 дюйми в комплекті TM BRIOLIGHT); комплекс інтерактивна пісочниця TM BRIOLIGHT; персональний комп’ютер з вбудованим монітором в комплекті TM IMPRESSION; логопедичне дзеркало.

«Інтерактивна панель включає дидактичні ігри та вправи, спрямовані на розвиток основних пізнавальних процесів, координації рухів за допомогою різних ігрових завдань», — йдеться в повідомленні.

Як пояснюють, інтерактивна пісочниця — це інноваційна технологія, яка дозволяє створити свій світ. Розвиває координацію, фантазію, включає елементи сенсорно-тактильної терапії. Сприяє загальному розвитку дітей. Комп’ютер з вбудованим монітором спрямований на розвиток моторики рук.

Фахівці центру надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їхній соціальній адаптації та забезпечуватимуть методичний, психологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання.

Нагадаємо, влітку у Єланці створили інклюзивно-ресурсний центр.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top