Новости 15 ноября 2018

Соціальний педагог з Єланеччини отримала нагороду в конкурсі мистицьких робіт з дослідження Голодомору

Соціальний педагог з с. Возсіятське Інна Непша стала однією з переможців конкурсу наукових мистецьких робіт з дослідження Голодомору. Про це повідомляється на сторінці у Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору у «Фейсбуці».

Цього року проводився вже III Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко з дослідження Голодомору. Спеціальною темою року був «Голодомор 1932-1933 рр. — геноцид українського народу: історія/пам’ять родини — історія/пам’ять країни.

До участі запрошувалися учні 5-11 класів, студенти, аспіранти та молоді вчені, вчителі та викладачі закладів освіти. Конкурс проводився у трьох номінаціях: кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів ЗСО; кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів/викладачів; кращі наукові та мистецькі роботи студентів, аспірантів, науковців (до 35 років).

Як повідомляє Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору, диплом І ступеня, а  також грошову винагороду 5 тис. грн отримала соціальний педагог Возсіятської ЗОШ Інна Непша як автор відео, поезії, есе «Спогади про матір». Вона стала одніє з переможців у номінації «Кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/викладачів закладів вищої освіти».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top