Новости 13 ноября 2018

Всинови деревце — збережи чисте повітря: жителів Маложенівки та Кам’янки запрошують на висадку саджанців

Жителів Маложенівки та Кам’янки запрошують покласти край смітникам та висадити саджанці дерев на толоці. Запрошують приходити цілими сім’ями. Про це написала у «Фейсбуці» голова Маложенівської сільради Тетяна Козуб.

Як вона зазначає, голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край», депутат облради Юрій Кормишкін безкоштовно надав саджанці дерев та кущів. Тепер жителів запрошують їх висадити.

«Запрошую дорослих разом з дітьми чи онуками, а ще краще цілими сім’ями 14 листопада взяти участь у екологічній акції з висадки дерев під назвою «Всинови деревце — збережи чисте повітря», — написала голова сільради.

Вона просить жителів поміркувати, яку назву дати новому парку та як позначити свої деревця. У Маложенівці збираються о 9:00 біля офісу ПП АТД «Гарант», у Кам’янці — об 11:00 біля зупинки. З собою просять взяти лопату, відро та добрий настрій.

Раніше повідомлялося, що у Калинівській ОТГ розчистили сміттєзвалище та створюють місце для майданчика.

1 Комментарий

  1. розумна людина

    13.11.2018 at 16:04

    на це меропріятія прийде тільки тетяна михайлівна з булахом по під ручки і маложенівські шістки з сільсавета ну і її куми з камянки.посадять десяток дерев і організують чергову пьянку.звертаюсь до вас т.м.козуб,де обіцяний газ в камянкі?а наверно в нафтогазу треба спросить!!!!коли ви вже перестаните красти і брехать людям?це піар перед виборами.круто.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top