Горячее 12 ноября 2018

Демченко заявила, що більшість шкіл на Єланеччині перебуває на вимушених канікулах через відсутність опалення

Депутат Миколаївської облради Тетяна Демченко зробила депутатське звернення до в.о. голови Єланецької райради Ольги Гуліної та голови Миколаївської ОДА Олексія Савченко з приводу «грубого порушення навчального процесу в школах Єланецького району». Про це йдеться в документі, надісланому на редакційну пошту.

Демченко заявляє, що учні Єланеччини перебувають на канікулах через те, що немає опалення в більшості шкіл.

«Учні більшості шкіл Єланецького району вже третій тиждень знаходяться на вимушених канікулах. Влада району по невідомим причинам не забезпечила подачу тепла в загальноосвітні школи в установлені терміни. Крайніми, як завжди залишаються діти, які замість навчання в школах сидять вдома, або блукають по вулицях», — йдеться у депутатському зверненні.

Також вона стверджує, що в декількох школах учні навчаються за скороченою програмою в холодних неопалювальних класах, а тому хворіють.

Депутат просить керівництво терміново вжити заходи по подачі тепла в школи Єланецького району та забезпечити температурний режим згідно встановлених санітарних норм, перевірити готовність навчальних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період: заміну опалювальних котлів, вікон, дверей, ремонти дахів.

«Виявити та притягнути до відповідальності посадових осіб, які винні у зриві початку опалювального сезону в  навчальних закладах Єланецького району», — просить Демченко.

Нагадаємо, у Миколаївській ОДА запевняли, що завершать реконструкцію опалювальної системи в гуманітарній гімназії ще на початку листопада.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top