Горячее 10 ноября 2018

Єланецька селищна рада віддасть майже 800 тис. грн одному підряднику за «допорогові закупівлі»

Єланецька селищна рада уклала угоди на капітальний ремонт Братолюбівського сільського клубу, пішохідної зони на центральній площі, покрівлі котельні дитсадку №1, кам’яної стіни на площі Соборній. Всі роботи віддали одному підряднику, з яким вже неодноразово укладали прямі угоди. Про це йдеться у тендерах в системі «Прозорро».

Оскільки очікувана вартість робіт з ремонту клубу становила менше 1,5 млн грн, а саме 196 313 грн, тендер не проводився, а уклали пряму угоду з ФОП Клименко Олена Василівна. Згідно договору строк виконання робіт визначається у 28 робочих днів. Договір був підписаний 29 жовтня.

Зазначимо, що селищна рада не вперше укладає прямі угоди з ФОП Клименко Олена Василівна. Зокрема, на капремонт пішоходної зони по вул. Соборній — 136 304 грн, на капремонт харчоблоку у дитсадку «Ромашка» — 70 073 грн.

Згідно з протоколом засідання тендерного комітету Єланецької селищної ради від 22 жовтня, «згiдно з додатком річного плану закупівель Єланецької селищної ради на 2018 рік за спецфондом, затвердженим 22 жовтня 2018 року, вирішили виконати капремонт пішохідної зони біля центральної площі (166 818 гpн), капремонт стіни по площі Соборній біля фонтану (292 881 грн), капремонт покрівлі котельної ДНЗ №1 у Єланці (120 860 грн)» та вищевказаний капремонт Братолюбівського сільського клубу».

Оскільки всі суми допорогові, а для робіт поріг становить 1,5 млн грн, тендери не проводилися.

«Члени тендерного комітету, скориставшись положеннями ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі закупівель товарів без використання електронної системи закупівель за умови, що вартість предмета закупівлі товару не перевищує 200 тис. грн, а робіт чи послуг — 1,5 млн грн, одностайно дійшли висновку укласти договір з ФОП «Клименко Олена Василівна», — йдеться в протоколі.

Як зазначається, підрядник надає оптимальне співвідношення ціни та якості послуг, має широкий асортимент та максимально відповідає потребам предмета закупівлі.

Таким чином, ФОП «Клименко Олена Василівна» отримав за чотирьма угодами 776 872 грн.

 

1 Комментарий

  1. punisher

    10.11.2018 at 11:45

    розуму — палата. ремонтувати Братолюбівський клуб, де людей майже нема в той час коли районний будинок культури величезний валиться на очах — кощунство. незграбні, безвідповідальні самодури-управлінці — хвороба єланецького району.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top