Новости 07 ноября 2018

У Калинівській ОТГ розчистили сміттєзвалище та створюють місце для майданчика [ФОТО]

Калинівська ОТГ щойно створена. Жителі сіл не чекають на вибори, а вже проявляють ініціативу по благоустрою своєї батьківщини.

«При в’їзді в село Кам’ янка було закинуте домоволодіння, де навколишні мешканці та і заїжджі рибалки створили сміттєзвалище. Сьогодні виросла проблема місця для дитячого майданчика. На цьому кутку проживає не одна багатодітна сім’я», — розповідає Маложенівський сільський голова  Тетяна Козуб.

Щоб розгрести багаторічне звалище, сільська рада звернулася з проханням надати техніку для знищення смітника та підготовки площі для майбутнього майданчика до депутата обласної ради, голови партії «Наш край» на Миколаївщині Юрія Кормишкіна.

«Ми дуже вдячні, адже звернулися два дні тому. І от сьогодні роботи вже провели. А в плані ще територія для висадки парку в Кам’янці. Дякуючи Юрію Анатолійовичу, найважчу роботу виконала сучасна потужна техніка», — повідомила Тетяна Козуб.

Також за сприянні голови обласної партійної організації «Наш край» замовлено і буде доставлено саджанці для майбутньої паркової зони.

1 Комментарий

  1. скороход

    13.11.2018 at 16:23

    а чому раніше цього не робили,тетяна михайлівна?на весні,в літку наприклад?ви чекали коли оголосять,що вибори на носі?і тепер почали шевелитись.любими путями чіпляєтесь за владу.бросайте вести аморальний спосіб життя і виходьте на пенсію,ви ж уже бабушка який приклад ви внука і дітям подаєте.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top