Новости 01 ноября 2018

Кому дякувати за 20-річне «покращення» діяльності ринку «Центральний» в Єланці

З нетерпінням чекаємо п’ятницю – цей день називають ще Днем Єланця. Нарешті можна пройтися по рядах, щоб вибрати все необхідне для сім’ї. Йдеш по одному ряду, а тут тобі ковбаса, хліб, риба, овочі, «квашення», одяг, взуття, корма, картопля, розсада. Так зручно: довго ходити не потрібно, все поруч. Цікаво, це так держава попіклувалася про нас та прийняла низку законів, щодо такого розміщення товарів чи все ж таки це особливість нашого району?

Так, це особливість нашого району, адже навіщо дотримуватися законів, якщо у нас такі розумні фахівці своєї справи – директор та працівники ринку. В них свої закони та правила торгівлі: хто як заплатив, той так і розміщується.

А тепер виникає питання до голови селищної ради. Як часто ви ходите по нашому ринку? Чи все вас влаштовує? Ми маємо на увазі санітарний стан ринку, розміщення продовольчих та непродовольчих товарів, цей «чудовий» смітник з огорожею за «новітніми технологіями» та й санітарний вузол поряд з ним, цей сухостій в самому ринку.

За 20 років існування ринку ми, жителі Єланеччини, мали побачити сучасний торгівельний комплекс. А що бачите ви?

Безспосередньо територія ринку знаходиться в антисанітарному стані, скрізь брудно. Йдеш по ринку та боїшся за своє життя: автомобілі літають по території ринку, як на трасі. Сам ринок без освітлення, а зараз світловий день зменшується, йдеш в темряві ще й боїшся, щоб собаки не покусали, а їх там достатньо.

А п’ятниця — це «джекпот». Товарне сусідство взагалі відсутнє. Чи, можливо, адміністрація ринку не знає що воно таке — це товарне сусідство? Розуміння компактності також немає — розтяглися приїжджі торгівці. Мабуть, доведеться депутатам на сесії селищної ради ухвалити рішення щодо виділення ще однієї вулиці для торгівлі. Та зайдеш на територію ринку, а там вільного місця достатньо.  Невже адміністрація ринку цього не помічає?

Купуєш товар на кілограми та перевірити, чи обважили, у нас немає можливості. Та на ринку мають стояти ваги для контрольного зважування. Де вони? Купування молочної продукції влітку — це фортуна: встигнеш чи не встигнеш купити ще непрокислі молочні продукти. Стоять на пекельному сонці торгівці молочної продукції та й також грають в ту ж саму фортуну.  Це так переймається адміністрація ринку про умови для здійснення торгівлі молочною продукцією?

Ковбаси та копчені вироби продаються без наявності холодильника. Сонечко продовжує закопчувати, а мухи додають особливу нотку смаку. Багато продукції стоїть просто на землі, ходимо, переступаємо через неї.

Та найголовніше — це сміття, яке залишається після п’ятниці, особливо у вітряну погоду. Мабуть, адміністрації ринку подобається, коли до них приїжджають та після себе залишають купу сміття? Чому не приймаються радикальні міри? Адже ви особисто, директор ринку, не прибираєте його.

Звертаємося до голови селищної ради, адже ринок — це комунальне підприємство і підпорядковується вам. Коли нарешті ми побачимо ті зміни, які так довго ви нам обіцяєте? Коли останній раз ви робили аналіз роботи ринку? Ще жодного разу ми не чули звіт про зроблену роботу та плани на майбутнє стосовно створення належних умов для торговців та споживачів. Де той справжній господар, який буде перейматися про розвиток ринку, а не про свої кармани?  Чи, можливо, це і є ті кращі зміні, оскільки чули, що директор ринку вже з весни змінився?

Споживачі ринку

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top