Новости 31 октября 2018

Єланецькі призовники не з’являються до військомату та ігнорують медогляд

Минулого тижня в.о. голови Єланецької РДА Ольга Гуліна провела міжвідомчу нараду з питання виконання планового завдання з осіннього призову на строкову військову службу. Як стало відомо, ситуація з призовом напружена. Про це повідомляється на сайті РДА.

Військовий комісар Єланецького райвійськомату Віктор Бабич доповів присутнім, що в районі склалася вкрай напружена ситуація з питання проведення осіннього призову. Особи призовного віку порушують вимоги законодавства України з питань призову: не з’являються на призовну дільницю на вимогу військового комісаріату та ігнорують вимоги селищного, сільських голів щодо проходження медичних комісій та ін.

Єланецькому районному військовому комісаріату рекомендували у взаємодії з селищним, сільськими головами активізувати роботу з оповіщення призовників, застосуванню заходів адміністративного впливу до осіб, які ухиляються від явки до райвійськомату, зверненнях до відділення поліції з приводу розшуку, затримання та доставки вищевказаних призовників.

«У свою чергу Єланецькому відділенню поліції на виконання вимог статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», статті 59 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» рекомендовано вжити заходів по розшуку, затриманню та доставки призовників до районної призовної дільниці», — йдеться в повідомленні.

Координуватиме цю роботу сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації  шляхом забезпечення щоденного моніторингу та співпраці з районним військовим комісаріатом з питань призову.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top