Горячее 27 октября 2018

На Єланеччині під час перевірки харчування в чотирьох дитсадках знайшли порушення

На Єланеччині провели планові перевірки харчування у дошкільних закладах. Під час інспекції знайшли порушення. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

При здійсненні планового інспектування Єланецького дошкільного навчального закладу№ 4 «Малятко» провели змиви з робочих поверхонь обладнання. За результатами дослідження встановили невідповідність Державним санітарним правилам і нормам за мікробіологічними показниками.

У малоукраїнському дитсадку «Ромашка» проведено відбір проб харчових продуктів для дослідження на показники безпечності.

«За результатами дослідження (звіт про результати дослідження води № 003241 п.м./18 від 05.09.2018) проб води питної з групи та харчоблоку встановлено невідповідність Державним санітарним правилам і нормам за мікробіологічними показниками (ентерококи)», — йдеться в повідомленні.

У калинівському дитсадку «Світлячок» також зробили змиви з робочих поверхонь обладнання і також встановили невідповідність Державним санітарним правилам і нормам за мікробіологічними показниками.

У Ясногородському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» проведено відбір проб харчових продуктів для дослідження на показники безпечності. І також знайшли порушення.

«За результатами дослідження (звіт про результати дослідження води № 003498 п.м./18 від 26.09.2018) проби води питної з харчоблоку встановлено невідповідають Державним санітарним правилам і нормам за мікробіологічними показниками (загальні коліформи, ентерококи)».

Завідуючим за всіма фактами надали пропозиції щодо усунення порушень вимог законодавства.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top