Статьи 23 октября 2018

Єланець: безводдя, бездоріжжя, безлікування, безробіття

І от, дійшла справа до справ місцевих. Осінь надворі, післязавтра задощить. Що маємо в сухому залишку? Маємо несформовану й досі Єланецьку ОТГ — так-так: окрему територіальну громаду. 

Маємо самий розграбований та бездоріжний, без централізованого водопостачання, лікарні з усіма профільними лікарями та послугами, з районним Будинком культури, який от-от завалиться,- і багато ще в чому «самий-самий» район Миколаївської області.

Район, від якого вже відходять дві(!) сільські ради — Калинівська та Маложенівська.

На грудень місяць 2018 року Миколаївський регіональний комітет з формування ОТГ (голова О.Бойко) призначив вибори в окрему тепер від району територіальну громаду — так мешканці Калинівки та Маложенівки вирішили, і на те, більше всього, були вагомі причини.

Причини які? У нас є їх для вас. Причини в зарозумілості, хватовстві, захланності та бездіяльності Єланецького селищного голови — найперше.

Людини, яка сидить в кріслі вже скоро як двадцять років (рік обрання вперше, і далі — беззмінно — 1999 рік).
Людини, при якій в Єланці закінчилося центральне водопостачання:  1999 — перший рік постійних «перебоїв» з водою в єланчан в кранах. 2002 — рік, в який востаннє централізовано подавалась по трубам бугська вода.

Людини, для якої приорітетом стало на сьогодні будівництво на кожному вуглі селища дитячих майданчиків, при масовому бігстві мешканців з Єланця — скоро не буде, і зараз вже гратись на них немає кому — населення зубожіває далі, молодь виїжджає вчитися та не повертається, молоді сім’ї виїжджають до кращих умов життя — ближче до води, яку не треба купувати по 140 грн/м3 при нищих доходах, ближче до лікарень — і для діток та пенсіонерів в т ч., ближче до доріг, по яким можливо хоч їздити.

Людини, яка будувала з бувшою головою РДА Л.Присяжнюк в 2006-2010 рр. фонтанчики в центрі селища — неначе в насмішку над єланецьким безводдям.

То чому ж пріоритетними стали фонтанчики та дитмайданчики? Не жорств’яна об’їздна до мікрорайону «Заяр» по вулиці Гагаріна, яка в покопаному «місячному ландшафті», і вже років з п’ять-шість як не підсипається жорствою та не вирівнюється навіть (при діючому в районі жорств’яному кар’єрі в селі Богодарівка).

Чому не зриті рівчаками заярські провулки — Середній, Широкий, і так далі, наприклад? Чому не асфальтові перехрестя основних вулиць Єланця, які в ямах і ковбанях практично ВСІ?

Чому не проекти по водопостачанню, на які в дієвих та адекватних селищних радах по країні ще з десяток років тому були зроблені якісні економічно заощадливі проекти та надані кошти,- Європейським Банком реконструкції та розвитку, наприклад?

Вигідні фонтанчики-дитмайданчики, можливо? І як тут не згадати латинян, для яких благоденство Риму було прапором, законом та ціллю життя кожного істинного Громадянина. І які запитували в таких випадках:
«Cui bono» — «Кому вигідно?»

Тож в сухому залишку маємо чотири глобальні кризові»Б» в нашому випадку: Безводдя, Бездоріжжя, Безлікування, Безробіття.

Так, ще не згадано питання відведення каналізаційних стоків, які в основній своїй масі відводяться в р.Гнилий (і назвали ж! Передбачили предки таку безгосподарність,- ще в 1776 р. річка згадується з назвою Чорна Яланець, але зовсім не «Гнилий») Єланець, та апокаліптичного сміттєзвалища на місці бувшого Цегельного заводу (все тільки «бувше» в нашій місцині — і немає нічого нового з виробництв тут! А, є ж «фонтанчики-дитмайданчики», ми забули..), яке стоїть на яругах, що виходять до річки.

Ці два «новітні» надбання нашого суперуспішного мера (нагороджена навіть орденом «Княгині Ольги» за такі мега-досягнення!) несуть свої нечистоти просто в річку, і, далі по течії — в ставок, на якому так полюбляють рибалити, купатися та відпочивати єланчани, мешканці прилеглих сіл Велідарівки, Кам’янки, Маложенівки, Калинівки, та всього, практично, району, заїжджі з Миколаєва та інших областей країни рибалки та гості.

Сумно було спостерігати картину, коли 2015 року, після таких подій в країні, не знайшлося навіть конкурента меру на виборах. Коли злякавшись чи сховавши голови в пісок місцева т.зв. «демократична рада» не спромоглася навіть виставитии хоч би якусь кандидатуру в конкуренти діючій голові, яка зі своєю «клікою» спромоглася обійти всі організації райцентру та сповістити (в основному бюджетних працівників — приватні чи державні виробництва тут давно вмерли, або були «зарублені» в корінні всі приватні ініціативи з виробництва від місцевих та заїзджих ділових людей), сповістити — увага(!) — що район а також саме райцентр розграбували — там-та-да-дам! (барабанний дріб!) — хто ви думаєте — так,- фермери та підприємці, невелика купка яких ще тримається на цій Богом та людьми забутій території!

Підприємці, які сплачують податки до місцевого бюджету, який в основній своїй грошовій масі й залишається тепер на місці в розпорядженні селищної ради, а фактично — у селищного голови в розпорядженні, оскільки в раді сидять вигідні та зручні в основному своєму складі для голови люди.
Спеціально відібрані — «хор півчих» поза глаза називають єланецькі люди їх.

Так люди ми, чи отара? Чабани ми, чи вівці, яких і далі тут будуть стригти? Коли навчимося думати за майбутнє: своє та своїх дітей? Коли навчимося ставити питання місцевій владі, та скинемо з себе холопство, підлабузництво, лінь та апатію?!

То бути чи не бути? Жити, доживати або вмерти Єланцю, як селищу, та людям в ньому?

Сергій Гичка, «Фейсбук»

31 Комментариев

 1. Колокол

  23.10.2018 at 22:38

  Може хтось і має право на критику, але не Сірожа Гича, головний з балаболів,писун диванної сотні…)
  Сидіти в стороні, і говорити що хтось крайній — таке собі…
  Не хочу писати багато моментів, але Сірожа, тільки не ти)))

 2. Справедливість

  24.10.2018 at 14:01

  Спекулянт — це особлива каста, продаючи щось, вони частіше за все продають честь, порядність, людяність, совість і душу й серце, а головна їх мета збагатитись і головне що їм не важливо якою ціною. Слово порядність і честь для них не знайоме. Адже Вони збагачуються за рахунок людей, яких Вони грабують адже націнки в їх магазинах перевищують 200%. І потім ці люди, якщо можливо їх так назвати абсолютно без всіх чеснот, притаманних людині вказують як всім потрібно жити. А ще обдурюючи людей щоденного, Вони вважають що так живуть всі!!! Ваші смішні налоги нічого не варті. Зробіть добро, Сергій, знизити ціни на Вашу продукцію. Адже Ви живете ради людей і вважаєте що Шанована громадою, Любов Василівна не заслуговує нагород. А на що заслуговуєте Ви? Дивлячись Вашу сторінку Ви вдома чи за бутилкою пива до ранку в кафе, тікаючи від своїх рідних виписуєте патріотичні ви лови, які навіть не всі розуміють.Я пропоную Вам піти захищати Батьківщину не на словах. Тоді можливо Вас можливо буде назвати людиною хоча б в якомусь сенсі. А поки Ви ніхто який наживається за рахунок людей. Люди, а я Вас не розумію зверніть увагу хто пише ці статті. Їх пишуть люди, які Вас обдирають до липки)))) І задумайтесь про своє життя Вони платять мізерні податки для покращення життя в державі. Адже саме за них наша країна в такому стані адже їм важливо лише одне поповнювати свої кишені. Їх кредо всім повинно бути погано лише важливо щоб їм було добре. Деякі з них постійно відпочивають за кордоном. І завжди владу чіпаєте. Я впевнена, що вона та її родинна жодного разу ніде не відпочивала. Я одне скажу мені особисто неодноразово допомогали в скрутних ситуаціях і ще сотні людей я знаю яким Любов Василівна допомогла. Та я впевнена, що і писака отримував допомогу. Мабуть це така його подяка. Від себе особисто я Вам Шановна всією моєю родинною, Любов Василівна бажаю всього найкращого. Ви золота людина. А головне Ви Людина!!! І залишитесь нею завжди!!! Не звертайте ні на кого увагу. БОГ їм всі побажання поверне.Просто набридло вже ці брехні читати. Я закликаю відповісти всіх порядних людей, яким ця гарна завжди привітна людина допомогла відповісти цьому»створінню».

 3. Справедливість

  24.10.2018 at 15:51

  Спекулянт — це особлива каста, продаючи щось, вони частіше за все продають честь, порядність, людяність, совість і душу й серце, а головна їх мета збагатитись і головне що їм не важливо якою ціною. Слово порядність і честь для них не знайоме. Адже Вони збагачуються за рахунок людей, яких Вони грабують адже націнки в їх магазинах перевищують 200%. І потім ці люди, якщо можливо їх так назвати абсолютно без всіх чеснот, притаманних людині вказують як всім потрібно жити. А ще обдурюючи людей щоденного, Вони вважають що так живуть всі!!! Ваші смішні налоги нічого не варті. Зробіть добро, Сергій, знизити ціни на Вашу продукцію. Адже Ви живете ради людей і вважаєте що Шанована громадою, Любов Василівна не заслуговує нагород. А на що заслуговуєте Ви? Дивлячись Вашу сторінку Ви вдома чи за бутилкою пива до ранку в кафе, тікаючи від своїх рідних виписуєте патріотичні ви лови, які навіть не всі розуміють.Я пропоную Вам піти захищати Батьківщину не на словах. Тоді можливо Вас можливо буде назвати людиною хоча б в якомусь сенсі. А поки Ви ніхто який наживається за рахунок людей. Люди, а я Вас не розумію зверніть увагу хто пише ці статті. Їх пишуть люди, які Вас обдирають до липки)))) І задумайтесь про своє життя Вони платять мізерні податки для покращення життя в державі. Адже саме за них наша країна в такому стані адже їм важливо лише одне поповнювати свої кишені. Їх кредо всім повинно бути погано лише важливо щоб їм було добре. Деякі з них постійно відпочивають за кордоном. І завжди владу чіпаєте. Я впевнена, що вона та її родинна жодного разу ніде не відпочивала. Я одне скажу мені особисто неодноразово допомогали в скрутних ситуаціях і ще сотні людей я знаю яким Любов Василівна допомогла. Та я впевнена, що і писака отримував допомогу. Мабуть це така його подяка. Від себе особисто я Вам Шановна всією моєю родинною, Любов Василівна бажаю всього найкращого. Ви золота людина. А головне Ви Людина!!! І залишитесь нею завжди!!! Не звертайте ні на кого увагу. БОГ їм всі побажання поверне.Просто набридло вже ці брехні читати. Я закликаю відповісти всіх порядних людей, яким ця гарна завжди привітна людина допомогла відповісти цьому»створінню».

  • Ольга

   24.10.2018 at 19:25

   А чого анонімно? Чого боїтеся в очі правду сказати, не ховаючись за «Справедливість».

  • Наказенко Сергій

   24.10.2018 at 22:00

   Люди з вашим менталітетом, що прагнуть «підлизати» владній гілці, завжди будуть їсти об’їдки та дякувати пану за те, що він вам дозволяє це робити. Самі ж ви занадто безвольні щоб стати тією самою владою, і тому все життя залишєтесь прихвостнями, тими, до кого не має жодної поваги, тими, кого в народі називають «шістками». І ви дійсно заслужуєте такої долі.

  • Микола Іванович

   25.10.2018 at 00:50

   Смішно читати ці два коментарі від селищного голови підлабузників.
   Пишіть брехні далі та не зламайте куплені пера)))

  • Підприємець Жовтонога

   25.10.2018 at 15:52

   Шановний громадянине «Справедливість», мені соромно за Вашу позицію «страуса», який засунув голову в пісок і обливає брудом підприємців.
   Особисто я, поважаю будь-яку позицію людини, тому що вона має право, в демократичному суспільстві, висловлювати свою думку у відкритому просторі не ховаючи своє обличчя.
   Шановний «Х» чи обізнані Ви, що ті самі «Спекулянти» першими допомогли зупинити російського агресора (виділяли кошти, відремонтовували військову техніку, возили на війну продукти харчування і речі першої необхідності.,.), Розбудовують, державою покинуте, селище Єланець, допомагають церкві і так далі… Нажаль, з «особливої касти» так Ви їх назвали, не всі мають здоров`я, щоб піти захищати Батьківщину, можливо і від таких як Ви, шановний «Х».
   Мене, підприємця, з 20річним стажем, цікавитьреторичне питання «А скільки Ви платите податків? А чим Ви займаєтесь, якщо боїтесь відкрити своє обличчя? Хто Ви? Можливо Ви десь там дома чи в кафе сидите за пляшкою пива і обливаєте брудом «СПЕКУЛЯНТІВ». Адже це так просто і часто ще виявляється що саме такі «справедливі» як Ви, частіше за все продають ЧЕСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ЛЮДЯНІСТЬ, СОВІСТЬ, і ДУШУ Й СЕРЦЕ…
   А чи знаєте Ви, що у всьому світі за рахунок праці підприємців покращуються і розвиваються умови розвитку життя людей?!
   Лише той хто «далекий» від такої підприємницької діяльності, як роздрібна торгівля може так «ляпнути», що ціни в їхніх магазинах перевищують 200 відсотків, це навіть смішно. Не вірте, навіть в далеких 90-Х, Не було такої націнки. Зізнаюсь тоді деякі товари могли досягнути «накрутки» до ста відсотків, але це в минулому.
   Сьогодення показує, що людей які заздрять, такі як ви «Спаведливість» ж, чимало і мене це зовсім не хвилює, адже закономірно, бо Ви бачите ЛИШЕ КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
   А можливо і Вам «Х» потрібно було роками не спати, брати кредити в банках, мерзнути на вуличних базарах, а вдома дітей залишати без нагляду і батьківської уваги, тоді б і у вас був би свій бізнес, тож подумайте про своє життя і фраза «Вони грабують» це не до нас, не до підприємців!
   Якщо «Х» такий ви чесний то давайте зустрінемось і поспілкуємось про «смішні податки»! А можливо Ви приховуєте свої статки, автомобілі, квартири, землі тощо? Ні? Тоді Ви містер «Справедливість»
   «Кредо всім повинно бути погано» аж ніяк не стосується підприємців. Напевно це у Вас щось не так? По іншому не можу оцінити «лайку пса», який відразу ховається у будку.
   Багато хто так мислить, деякі із них постійно відпочивають за кордоном, а може заздрять?! Відверто зізнаюсь, що мені особисто більше подобаються ландшафти нашої України, тому й жодного разу не перетинав її кордони.
   А й дійсно, набридло читати різні брехні. А може не звертати ні на кого уваги?! Так, так Бог всі побажання поверне!😏

  • Грiм

   25.10.2018 at 21:09

   Таке вiдношення мера до людей …

 4. Казарін Олександр Олексійович

  24.10.2018 at 22:23

  Не хочу порушувати питання компетенції Сергія Гички. Але очевидним є те, що так звана БОГИНЯ Єланеччини — Людмила, фактично розвалила інфраструктуру смт Єланця, що безсумнівно перетворюється на ХУТІР. Вона піде з посту тоді, коли Єланець буде селом-привидом. Я вважаю що вона передбачила цей сценарій, і придбання нерухомості в Миколаєві тому доказ.
  Виснажуючи населення, влада будує своє майбутнє.

 5. Відповідь людей

  24.10.2018 at 23:32

  Псувачі повітря, які тут відписались в коментах — «колокол любиної корупції» та «любина справедливість» — повідкривайте личика,підлабузники!
  Сергій написав допис відкрито, від себе, ви ж анонімно псуєте тут повітря, вилизуючи далі.
  «Спекулянт» і «до ранку в барі» — це звісно перли))).
  «Виперди»- вірніше, і одразу видно чиїх людей. Звісно ж «голови» підхалимів.
  Крутіть хвостом перед своєю багінєю далі — але відповіді в свій час прийдуть для всіх.
  І за ваше пустобрехство та пустомельство тут також.

 6. політолог

  25.10.2018 at 08:02

  Дуже цікава історія з постом пана Гички про 4 Б. Так багато написав і про все зразу. Тут тобі і про роботу селищного голови, і про роботу голови РДА, і про роботу голови райради, та й ще кількох посадових осіб обласного гатунку. Тільки чомусь всі «біди» Єланця валить на одну голову. Це називається — базар. А такий базар дуже подобається дописувачам. Ще й підтримують цей пост керівники державних установ. Прізвища їхні можна побачити в лайках до статті. Та є проблема. Статтю в Фейсбук пан Гичка вже видалив, або обмежив в доступі. А от пан Богданцев цю статтю на сторінці ЄЛАНЕЦКИЕ НОВОСТИ тримає і далі. Висновки за Вами.

 7. punisher

  25.10.2018 at 09:36

  Стаття з гіркою правдою. те що всі думають тут озвучено. а коментарі бредові, це ж що треба було накуритись щоб так писать і про відпочинок за кордоном і про мізерні податки і про всіх підприємців. язик не стерся підлизувать??

 8. Підприємець Жовтонога

  25.10.2018 at 13:05

  Шановний громадянине «Справедливість», мені соромно за Вашу позицію «страуса», який засунув голову в пісок і обливає брудом підприємців.
  Особисто я, поважаю будь-яку позицію людини, тому що вона має право, в демократичному суспільстві, висловлювати свою думку у відкритому просторі не ховаючи своє обличчя.
  Шановний «Х» чи обізнані Ви, що ті самі «Спекулянти» першими допомогли зупинити російського агресора (виділяли кошти, відремонтовували військову техніку, возили на війну продукти харчування і речі першої необхідності.,.), Розбудовують, державою покинуте, селище Єланець, допомагають церкві і так далі… Нажаль, з «особливої касти» так Ви їх назвали, не всі мають здоров`я, щоб піти захищати Батьківщину, можливо і від таких як Ви, шановний «Х».
  Мене, підприємця, з 20річним стажем, цікавитьреторичне питання «А скільки Ви платите податків? А чим Ви займаєтесь, якщо боїтесь відкрити своє обличчя? Хто Ви? Можливо Ви десь там дома чи в кафе сидите за пляшкою пива і обливаєте брудом «СПЕКУЛЯНТІВ». Адже це так просто і часто ще виявляється що саме такі «справедливі» як Ви, частіше за все продають ЧЕСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ЛЮДЯНІСТЬ, СОВІСТЬ, і ДУШУ Й СЕРЦЕ…
  А чи знаєте Ви, що у всьому світі за рахунок праці підприємців покращуються і розвиваються умови розвитку життя людей?!
  Лише той хто «далекий» від такої підприємницької діяльності, як роздрібна торгівля може так «ляпнути», що ціни в їхніх магазинах перевищують 200 відсотків, це навіть смішно. Не вірте, навіть в далеких 90-Х, Не було такої націнки. Зізнаюсь тоді деякі товари могли досягнути «накрутки» до ста відсотків, але це в минулому.
  Сьогодення показує, що людей які заздрять, такі як ви «Спаведливість» ж, чимало і мене це зовсім не хвилює, адже закономірно, бо Ви бачите ЛИШЕ КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
  А можливо і Вам «Х» потрібно було роками не спати, брати кредити в банках, мерзнути на вуличних базарах, а вдома дітей залишати без нагляду і батьківської уваги, тоді б і у вас був би свій бізнес, тож подумайте про своє життя і фраза «Вони грабують» це не до нас, не до підприємців!
  Якщо «Х» такий ви чесний то давайте зустрінемось і поспілкуємось про «смішні податки»! А можливо Ви приховуєте свої статки, автомобілі, квартири, землі тощо? Ні? Тоді Ви містер «Справедливість»
  «Кредо всім повинно бути погано» аж ніяк не стосується підприємців. Напевно це у Вас щось не так? По іншому не можу оцінити «лайку пса», який відразу ховається у будку.
  Багато хто так мислить, деякі із них постійно відпочивають за кордоном, а може заздрять?! Відверто зізнаюсь, що мені особисто більше подобаються ландшафти нашої України, тому й жодного разу не перетинав її кордони.
  А й дійсно, набридло читати різні брехні. А може не звертати ні на кого уваги?! Так, так Бог всі побажання поверне!😏

 9. Підприємець Жовтонога

  25.10.2018 at 15:15

  Шановний громадянине «Справедливість», мені соромно за Вашу позицію «страуса», який засунув голову в пісок і обливає брудом підприємців.
  Особисто я, поважаю будь-яку позицію людини, тому що вона має право, в демократичному суспільстві, висловлювати свою думку у відкритому просторі не ховаючи своє обличчя.
  Шановний «Х» чи обізнані Ви, що ті самі «Спекулянти» першими допомогли зупинити російського агресора (виділяли кошти, відремонтовували військову техніку, возили на війну продукти харчування і речі першої необхідності.,.), Розбудовують, державою покинуте, селище Єланець, допомагають церкві і так далі… Нажаль, з «особливої касти» так Ви їх назвали, не всі мають здоров`я, щоб піти захищати Батьківщину, можливо і від таких як Ви, шановний «Х».
  Мене, підприємця, з 20річним стажем, цікавитьреторичне питання «А скільки Ви платите податків? А чим Ви займаєтесь, якщо боїтесь відкрити своє обличчя? Хто Ви? Можливо Ви десь там дома чи в кафе сидите за пляшкою пива і обливаєте брудом «СПЕКУЛЯНТІВ». Адже це так просто і часто ще виявляється що саме такі «справедливі» як Ви, частіше за все продають ЧЕСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ЛЮДЯНІСТЬ, СОВІСТЬ, і ДУШУ Й СЕРЦЕ…
  А чи знаєте Ви, що у всьому світі за рахунок праці підприємців покращуються і розвиваються умови розвитку життя людей?!
  Лише той хто «далекий» від такої підприємницької діяльності, як роздрібна торгівля може так «ляпнути», що ціни в їхніх магазинах перевищують 200 відсотків, це навіть смішно. Не вірте, навіть в далеких 90-Х, Не було такої націнки. Зізнаюсь тоді деякі товари могли досягнути «накрутки» до ста відсотків, але це в минулому.
  Сьогодення показує, що людей які заздрять, такі як ви «Спаведливість» ж, чимало і мене це зовсім не хвилює, адже закономірно, бо Ви бачите ЛИШЕ КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
  А можливо і Вам «Х» потрібно було роками не спати, брати кредити в банках, мерзнути на вуличних базарах, а вдома дітей залишати без нагляду і батьківської уваги, тоді б і у вас був би свій бізнес, тож подумайте про своє життя і фраза «Вони грабують» це не до нас, не до підприємців!
  Якщо «Х» такий ви чесний то давайте зустрінемось і поспілкуємось про «смішні податки»! А можливо Ви приховуєте свої статки, автомобілі, квартири, землі тощо? Ні? Тоді Ви містер «Справедливість»
  «Кредо всім повинно бути погано» аж ніяк не стосується підприємців. Напевно це у Вас щось не так? По іншому не можу оцінити «лайку пса», який відразу ховається у будку.
  Багато хто так мислить, деякі із них постійно відпочивають за кордоном, а може заздрять?! Відверто зізнаюсь, що мені особисто більше подобаються ландшафти нашої України, тому й жодного разу не перетинав її кордони.
  А й дійсно, набридло читати різні брехні. А може не звертати ні на кого уваги?! Так, так Бог всі побажання поверне!😏

 10. Учень

  25.10.2018 at 19:50

  Дорога, улюблена вчителька фізики моя! Шановна людина не тільки селища, району, області, Києва. Повірте моя дорога Любов Василівна Ваші досягнення вагомі. Щоразу коли чую про Ваші досягнення мені дуже приємно що я з Вами знайомий. Я не знаю читаєте Ви цю маячню чи ні. Та якщо читаєте я Вас особисто прошу не реагуйте не сприймайте. Вам просто заздрять, Вашим досягненням, Вашій привітності, Вашій людяності, Вашій доброзичловості. Ще раз це доводить реальність твердження якщо Ми попереду то про нас говорять. І частіше за все не добрі речі. А найголовніше свій шлях від звичайної вчительки до селищного голови Ви досягли своїю працею своїми зусиллями. Але хочу і Вам відповісти шановні недоброзичливі люди які намагаються досягти рівня Любов Василівни. Я можливо Вас здивую недоброзичливці але потрібно працювати а не брехні використовувати, підлабузництво і ницість!!!Сьогодні натрапив на статус Єланеччини Павла Ткаченка і зрозумів, що більшість чоловіків селища заздрять Вашим досягненням селищного голови. Павло про тебе навіть немає що навіть говорити то горе велике для нації. Смішно було коли побачив в підтримку Павлу лайки в минулому голови районної ради. Що тут говорити що посмішки тут він ставить. Що працювавши тоді він лише посміхався а не працював. Навіть нема що сказати. Ось і вся характеристика його досягнень.Нічого не робив. Можу сказати одне працювати потрібно було а не лише заздрістю жити до оточуючих. Саме гірше те що брехні розповсюдженням займається сторінка районної ради. Мабуть на даний момент це їхня єдина робота чим ще займатись. А що потрібно працювати а не критикою займатись порядних людини то вони мабуть не розуміють. А можливо це комусь на руку… одне скажу моя дорога Любов Василівна Ви велика молодець, продовжуйте бути порядною якою Ви є і не зважайте на минулих існуючих очільників району яких тяжко назвати чоловіками як сказав Павло з «яйцями. То просто мужчинчики. А ми справжні чоловіки завжди Вас підтримаєм у Вашій нелегкій праці, спрямованій на благо селища і громади.

  • Винник

   27.10.2018 at 19:27

   «Як тебе не любити,голубе мiй»

 11. Батько

  25.10.2018 at 21:19

  Люба-ти не справедливiсть

 12. punisher

  25.10.2018 at 22:05

  Стаття з гіркою правдою. те що всі думають тут озвучено. а коментарі бредові, це ж що треба було накуритись щоб так писать і про відпочинок за кордоном і про мізерні податки і про всіх підприємців. язик не стерся підлизувать??

 13. Сергій Гичка

  25.10.2018 at 22:14

  Повідкривайте обличчя, аноніми «пустодзвінний колокол» і «гнила справедливість» — поговоримо в відкриту.

  • З повагою, Аліна Анатоліївна

   27.10.2018 at 17:08

   Так. Той, хто сам собі не вірить і своїм словам, то і не відкриває свого імені. Смішно і соромно за «анонімів»)))

 14. Євген Жовтонога

  25.10.2018 at 22:18

  Шановний громадянине «Справедливість», мені соромно за Вашу позицію «страуса», який засунув голову в пісок і обливає брудом підприємців.
  Особисто я, поважаю будь-яку позицію людини, тому що вона має право, в демократичному суспільстві, висловлювати свою думку у відкритому просторі не ховаючи своє обличчя.
  Шановний «Х» чи обізнані Ви, що ті самі «Спекулянти» першими допомогли зупинити російського агресора (виділяли кошти, відремонтовували військову техніку, возили на війну продукти харчування і речі першої необхідності.,.), Розбудовують, державою покинуте, селище Єланець, допомагають церкві і так далі… Нажаль, з «особливої касти» так Ви їх назвали, не всі мають здоров`я, щоб піти захищати Батьківщину, можливо і від таких як Ви, шановний «Х».
  Мене, підприємця, з 20річним стажем, цікавитьреторичне питання «А скільки Ви платите податків? А чим Ви займаєтесь, якщо боїтесь відкрити своє обличчя? Хто Ви? Можливо Ви десь там дома чи в кафе сидите за пляшкою пива і обливаєте брудом «СПЕКУЛЯНТІВ». Адже це так просто і часто ще виявляється що саме такі «справедливі» як Ви, частіше за все продають ЧЕСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ЛЮДЯНІСТЬ, СОВІСТЬ, і ДУШУ Й СЕРЦЕ…
  А чи знаєте Ви, що у всьому світі за рахунок праці підприємців покращуються і розвиваються умови розвитку життя людей?!
  Лише той хто «далекий» від такої підприємницької діяльності, як роздрібна торгівля може так «ляпнути», що ціни в їхніх магазинах перевищують 200 відсотків, це навіть смішно. Не вірте, навіть в далеких 90-Х, Не було такої націнки. Зізнаюсь тоді деякі товари могли досягнути «накрутки» до ста відсотків, але це в минулому.
  Сьогодення показує, що людей які заздрять, такі як ви «Спаведливість» ж, чимало і мене це зовсім не хвилює, адже закономірно, бо Ви бачите ЛИШЕ КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
  А можливо і Вам «Х» потрібно було роками не спати, брати кредити в банках, мерзнути на вуличних базарах, а вдома дітей залишати без нагляду і батьківської уваги, тоді б і у вас був би свій бізнес, тож подумайте про своє життя і фраза «Вони грабують» це не до нас, не до підприємців!
  Якщо «Х» такий ви чесний то давайте зустрінемось і поспілкуємось про «смішні податки»! А можливо Ви приховуєте свої статки, автомобілі, квартири, землі тощо? Ні? Тоді Ви містер «Справедливість»
  «Кредо всім повинно бути погано» аж ніяк не стосується підприємців. Напевно це у Вас щось не так? По іншому не можу оцінити «лайку пса», який відразу ховається у будку.
  Багато хто так мислить, деякі із них постійно відпочивають за кордоном, а може заздрять?! Відверто зізнаюсь, що мені особисто більше подобаються ландшафти нашої України, тому й жодного разу не перетинав її кордони.
  А й дійсно, набридло читати різні брехні. А може не звертати ні на кого уваги?! Так, так Бог всі побажання поверне!😏

 15. Сергій Гичка

  25.10.2018 at 23:32

  Повідкривайте обличчя, аноніми «пустодзвінний колокол» та «гнила справедливість»!
  Поговоримо у відкриту — вкажіть своє дійсне ім’я та прізвище, як порядні люди.
  Чи по своїх дідах зі сталінського НКВД завітам працюєте — анонімно людей брудом обливаєте та топите, все анонімки пишете — сексоти?
  В стилі «гнилої справедливості» відчувається почерк декотрої «камсамолки», довівшої «до ручки» Єланець, а з ним і район.

  «Спекулянт» — риторика ще зі сталінсько-хрущовських 50-х.
  Впізнаваємі слова однієї царюючої тут особини, ні дня щодоби не мерзнувшої в 20-градусний мороз та в 35-градусну спеку, не вистоювавшої та не кайлувавшої на протягах та сквозниках.
  Не знаючої та не відаючї праці людей, які самі собі створили робочі місця, щоби заробити для своєї сім’ї копійчину та сплатити податки в держбюджет, щоби вивчити діток, дати їм освіту — на благо сім’ї та Вітчизни.

  Але вчасно на хвилі «страйкової боротьби» за учительсткі зарплати в кінці 90-х перебігшу зі світлої затишної учительської в теплий кабінет і м’яке крісло, та сівшу дербанити той же народний бюджет, що з людських податків і складається. Особини, ні дня дня тяжко не працювавшої, їздячої два квартали з дому на роботу робочим авто, як власним. І на вихідних також — автомобіль для особистих цілей та для своїх шісток-секретарів. Павою ступаючої по єланецькій землі, як по власній!

  «На Мальдівах відпочивають»? Покажеш мені, де ті «Мальдіви»,- по півтора місяці літом, осінню та зимою відпочиваюча на курортах «справедливість»)
  З початку війни не відпочивав та не бачив моря чотири літа, хоча воно не так від нас далеко. А в цьому році був до купи дві з половиною доби. Просто соромно відпочивати, коли в країні біда: війна та супутня їй криза!

  Але для тебе ж війни немає — «то олігархи між собою воюють», як ви вмієте виправдовувати свої меркантильні інтереси в розкраданні коштів.
  «Як в кийові крадуть — мені сам б-г велів!» — така ваша приказка, місцеві бюджетокрадуни!

  Завтра зорганізую людей, і покажу їм, як живуть підприємці з 20-річним стажем. І хай покаже своє помешкання гнилля, що сміє називати себе «справедливістю»,- відкриєш писок, «гюльчатай»,- впустиш до себе в помешкання?
  Я готовий.
  Чи готові «пустодзвін» та «гнила справедливість»?
  Відкривайте свої особини, призначайте час та місце.

  P.S.Ганьба адміну та модератору сайту «Еланецкие новости», який (чи які) заблокував коментарі для відповідей реальним людям на півтори доби, виставивши при цьому вперед на привселюдне читаня без належної відповіді такі собі два виблюви анонімів «пустодзвона» та «прокравшоїся «справедливості»».
  Але це вже окрема тема для іншої розмови.

 16. Євген Жовтонога

  25.10.2018 at 23:53

  Шановний громадянине «Справедливість», мені соромно за Вашу позицію «страуса», який засунув голову в пісок і обливає брудом підприємців.
  Особисто я, поважаю будь-яку позицію людини, тому що вона має право, в демократичному суспільстві, висловлювати свою думку у відкритому просторі не ховаючи своє обличчя.
  Шановний «Х» чи обізнані Ви, що ті самі «Спекулянти» першими допомогли зупинити російського агресора (виділяли кошти, відремонтовували військову техніку, возили на війну продукти харчування і речі першої необхідності.,.), Розбудовують, державою покинуте, селище Єланець, допомагають церкві і так далі… Нажаль, з «особливої касти» так Ви їх назвали, не всі мають здоров`я, щоб піти захищати Батьківщину, можливо і від таких як Ви, шановний «Х».
  Мене, підприємця, з 20річним стажем, цікавитьреторичне питання «А скільки Ви платите податків? А чим Ви займаєтесь, якщо боїтесь відкрити своє обличчя? Хто Ви? Можливо Ви десь там дома чи в кафе сидите за пляшкою пива і обливаєте брудом «СПЕКУЛЯНТІВ». Адже це так просто і часто ще виявляється що саме такі «справедливі» як Ви, частіше за все продають ЧЕСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ЛЮДЯНІСТЬ, СОВІСТЬ, і ДУШУ Й СЕРЦЕ…
  А чи знаєте Ви, що у всьому світі за рахунок праці підприємців покращуються і розвиваються умови розвитку життя людей?!
  Лише той хто «далекий» від такої підприємницької діяльності, як роздрібна торгівля може так «ляпнути», що ціни в їхніх магазинах перевищують 200 відсотків, це навіть смішно. Не вірте, навіть в далеких 90-Х, Не було такої націнки. Зізнаюсь тоді деякі товари могли досягнути «накрутки» до ста відсотків, але це в минулому.
  Сьогодення показує, що людей які заздрять, такі як ви «Спаведливість» ж, чимало і мене це зовсім не хвилює, адже закономірно, бо Ви бачите ЛИШЕ КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
  А можливо і Вам «Х» потрібно було роками не спати, брати кредити в банках, мерзнути на вуличних базарах, а вдома дітей залишати без нагляду і батьківської уваги, тоді б і у вас був би свій бізнес, тож подумайте про своє життя і фраза «Вони грабують» це не до нас, не до підприємців!
  Якщо «Х» такий ви чесний то давайте зустрінемось і поспілкуємось про «смішні податки»! А можливо Ви приховуєте свої статки, автомобілі, квартири, землі тощо? Ні? Тоді Ви містер «Справедливість»
  «Кредо всім повинно бути погано» аж ніяк не стосується підприємців. Напевно це у Вас щось не так? По іншому не можу оцінити «лайку пса», який відразу ховається у будку.
  Багато хто так мислить, деякі із них постійно відпочивають за кордоном, а може заздрять?! Відверто зізнаюсь, що мені особисто більше подобаються ландшафти нашої України, тому й жодного разу не перетинав її кордони.
  А й дійсно, набридло читати різні брехні. А може не звертати ні на кого уваги?! Так, так Бог всі побажання поверне!😏

 17. Юрій Іванович Брусліновський

  27.10.2018 at 17:12

  Всім доброго здоров’я! Прийшов час, коли спілкування стало можливим для всіх бажаючих. Головне, щоб ми використовували цю можливість, не ображаючи тих людей, які мають іншу думку ніж ваша. Довгий час я не міг зрозуміти, чому рівень життя в Україні погіршується, а послухаєш «можновладців» — у нас все добре ! Чому ціни Європейські, а дохід Український? Чому ціни на енергоносії завищені в рази, продовжують зростати? А потім зрозумів, чому так відбувається. Тому що МИ — МОВЧИМО! Мовчання одних купили субсидіями, других — гречкою та цукром, інші просто бояться висловити свою думку на людях. Нам підмінили справжнє на фальсифікат! Раніше ми пили сік, а зараз -» соковмісний напій » , раніше ми споживали сир, а зараз -«сирний продукт», раніше поливали городину водопровідною водою, а зараз — пий — не хочу з «БАСІНИ» по 135грн. за 1куб.м… Раніше керівники району, господарств «не вилазили » з Києва , «вибивали» кошти, а потім будували водопровід, гречаний завод, дороги, будинки та медичні пункти.
  Питання до нинішньої влади : «Як сталося, що Єланець не попав ні в одну державну програму по забезпеченню району водопровідною водою? Як сталося, що Єланець втрачає дорожнє сполучення з навколишнім світом? І коли ці питання озвучив мій шановний колега Сергій Дмитрович Гичка, то відразу попав у розряд «неугодних» . Сергію, я аплодую Тобі стоячи за сміливість, за те що озвучив думки багатьох Єланчан! В Тобі набагато більше справедливості, ніж у тих анонімних писак разом узятих !
  Я маю на увазі «колокол» та «справедливість», які бояться показати обличчя та назвати своє прізвище. На початку статті я закликав поважати думку інших, але як можна реагувати, коли підприємців звинувачують у всіх смертних гріхах? Модератори, це до вас запитання:»Чому такі анонімні, недолугі коментарі попадають нам на очі?» Я не буду коментувати цих «патріотів», тому що звик враховувати думки розумних людей, але подумайте, що було б з Єланцем, якби не було підприємців? Підприємці — це внутрішні інвестори, які вкладають свої кошти у розбудову власного бізнесу, селища. Все більше людей продають торгові точки, будинки з усіма пожитками і цілими сім’ями виїжджають у міста з розвинутою інфраструктурою, з нормальними асфальтованами дорогами, якісним медичним обслуговуванням, високооплачуваною роботою. І якщо влада не буде вирішувати НАГАЛЬНІ проблеми людей (безвладдя, бездоріжжя, безробіття, безлікування), з’являється інші «Б» проблеми.
  Рейтинг нашої влади дуже добре і точно можна було б визначити, встановивши мікрофони у автомобілі Єланчан, які щоденно їздять у напрямках Возсіятське, Братське, Вознесенськ та «любима» Нова Одеса. Там ми почуємо, що люди ДІЙСНО думають про владу. Хотілось би, щоб ми всі разом навчились використовувати «во благо» можливості інтернетресурсу. Щоб влада не тільки почула нагальні проблеми людей, але й виконувала їх. Хто такі представники влади ? Це — менеджери, яких найняв народ на певний час для вирішення їх проблем. І якщо менеджери не хочуть або не можуть виконувати свою роботу, — уступіть місце іншим: молодим, енергійним та досвідченим! І тоді у Єланчан буде шанс побачити реальне зменшення «Б»проблем і слово «БАСІНА» буде невідоме для моїх правнуків! З повагою до небайдужих людей — Юрій Іванович Брусліновський .

 18. punisher

  27.10.2018 at 19:27

  спочатку справедливість, потім учень, чекаєм далі сусіда, коханця, подругу, собачку, кицьку і тд. може дрсить самій собі оди співать? написано ми справжні чоловіки, оце хоть посміявся учителька дорога моя)))

 19. Стас

  27.10.2018 at 22:55

  Таке відчуття ніби ця допомога надається мером з власної кишені . Ця допомога — це кошти з тих самих податків, які сплачують фермери , підприємці та інші . Не було б їх — не було б і вам ніякої допомоги . А чому б вам ,Справедливість, не стати рядом з «спекулянтом «і з націнкою в 5-10 % не заробити собі на «допомогу, порядність і честь» ? А Любов Василівна «закатала б в бетон» вул Гагаріна чи ін. Так ні — то вам холодно ,то жарко ,то важко і тд .»Вони платять мізерні податки для покращення життя в державі» . Дуже цікаво дізнатись про ваш внесок — мабуть зарплата з бюджета чі біржа , субсидія на комуналку ?

 20. Андрій Куйбишівка

  07.11.2018 at 07:41

  Підтримую кожне!!! слово в даній публікації. Сергій Гичка молодець, вдало згадав всю «тактику розвитку» (безбожного грабунку!!!) Єланецького району. Демченко Т.В. — це найяскравіше уособлення рядового українського можновладця всіх часів незалежної України. Популізм в стилі «хто винуватий — папєрєднікі, а я за народ думаю)))» та розвиток власних комерційних інтересів свого аграрного бізнесу. Усі її кишенькові мери Єланецького району — це просто кукли на ниточці, маріонетки. Навіть орден «Княгині Ольги» отримано незаслужено — «відзначилася» при відновленні церкви в с. Куйбишівка, вона також «пахала». Гроші виділив уроженець Куйбишівки, нині успішний бізнесмен в Санкт-Петербурзі, а вона успушно іх «освоювала», прям як в облраді))). Треба ж було засвітитися перед Куйбишанами, щоб земельні паї активніше в аренду віддавали її татусю фермеру Руденко В.І. Схема «Авангард +» також «вдалий стратегічний хід» для розвитку району, а точніше спосіб поставити селян раком))) Браво!!! Я повністю підтримую заступника голови ОГА Валентина Гайдаржи: «…ее интересует не столько сам вопрос и решение вопроса, а ее интересует, как она выступила, как она привлекла ваше, в первую очередь, внимание…польза от ее депутатской деятельности минимальная». Також підтверджую кожне слово про обезвожування району — я особисто знайомий з людиною, яка за вказівкою Демченко виконувала роботи з ліквідації мереж водопостачання в районі. Сергій, якщо Вам цікаво, можу на особисту адресу надати мобільний номер цієї людини. Дуже бага чого дізнаєтесь в приватній розмові))).

 21. Аліна Анатоліївна

  12.11.2018 at 02:26

  ЧОМУСЬ МІЙ КОМЕНТАР від 25.10.2018 БУЛО ВИДАЛЕНО. Нічого, повторюсь) Знаєте, ніколи не лізла в політику, навіть на місцевому рівні. Вважаю, що треба мати своєрідний склад душі і розуму — вибити, вибороти своє місце під сонцем і закріпитись на ньому десятиліттями.
  Але ось мала необережність прокоментувати блог в Фейсбуці з приводу занепаду нашого селища і причин цього. Статтю було повторно скопійовано, очевидно, в Інтернет газету: http://elanec-news.com. В коментах людина під іменем «Колокол» і «Справедливість» дуже емоційно розповідає про доброту нашої голови сільради, що часто допомагає іншим. Я не сумніваюся, більше того, я переконана, що є — окремі люди, яким допомогла Л.В., фінансово чи особистим спілкуванням. На це її держава і громада і обрали. І чому ж ви при цьому ховаєтесь під анонімними іменами? — незрозуміло, не соромтеся сказати про це вголос.
  Але я про інше. Чому при цьому ТАК ображати людину, яка, в принципі, нічого не збрехала і озвучила проблеми Єланця відкрито? Чи ви будете стверджувати, що «Безводдя», «Безробіття», «Бездоріжжя» і «Безлікування» — це не про Єланець і це неправда? І Маложенівська і Калинівська сільради не раді спекатись небажаного їм об’єднання? Не обманюйте себе та інших. Вода в нас найдорожча по Україні, а про наші дороги легенди ходять!)) З лікарні звільняються хороші медсестри, шукаючи заробітку в інших країнах, а їх навантаження лягає на інші плечі, при тому самому, чи й більшому, об’ємі хворих. Стоїть питання про закриття райАвтодору, чи у нас вже дороги європейської якості?
  Зате ви з такою ненавистю напали на Сергія, і в його особі всіх підприємців, що відчувається якась особиста образа? Ви ніколи не задавались питанням, на які кошти (при відсутності в районі державних виробничих підприємств) ремонтуються в районі держзаклади, проводяться свята та надається фінансова допомога громадянам? — На податки приватників, які з вашої точки зору — «мізерні», а підприємці — спекулянти та «особлива каста, що продають честь, порядність, людяність, совість і душу». В наших магазинах я цього товару не помічала. Зате не раз бачила, як звертаються до підприємців за тією ж таки фінансовою допомогою: на лікування, операції, просто малозабезпечені… І отримують цю допомогу! Поцікавтесь, за чиї кошти придбано в терапевтичне відділення мікрохвильовка, а в дитяче відділення — телевізор? Це тільки недавнє, що прийшло на думку) І чи надають підприємці допомогу церкві та людям? Вас це не цікавить, а підприємці не звикли кричати про свої справи на вулицях)) Для вас підприємці — «ніхто, що наживається на рахунок людей»… Хоча підприємці звикли вирішувати свої проблеми самостійно, не шукаючи допомоги деінде. Якось було звернулися з приводу півтораметрової ями в районі базару, то почули у відповідь, що в «країні є більш важливі проблеми». Зацементувати доріжки на базарі, загородити смітник, закрити каналізаційну яму, щоб туди не впала якась дитина — заради Бога! не проблема. Зате ви звинувачуєте підприємців у всіх смертних гріхах, цитую: «Адже саме за них наша країна в такому стані…» Не війна, не корупція, не Путін чи Порошенко, Ось вони, вороги — підприємці! «Створіння!» Образили владу… І знову таки згадайте, хто першим почав допомаги АТО, коли розпочалася війна? Бронежелетами, тепловізорами, одягом, продуктами?.. І сьогодні дехто роками добровільно відраховує в фонди типу «Вернись живий», показати платіжки?..
  Не будьте такими злісними. Особисті відносини — це особисті відносини, бажання захистити особисто вам приємну людину зрозуміле. Але негарно топити інших, які мали сміливість озвучити, що Реалії району — занепад і зусиль по його спасінню не видно…

 22. Аліна Анатоліївна

  12.11.2018 at 02:35

  А уявімо собі, що в селищі на пару днів закрилися ВСІ точки приватних підприємців: магазини, аптеки, водо-довезення і навіть таксі?)) Уявили?.. Життя зупинилося, бо НІЧОГО державного або»муніципального» тут давно НЕМАЄ від слова «зовсім»!

 23. Аліна Анатоліївна

  12.11.2018 at 02:38

  А уявімо собі, що в селищі на пару днів закрилися ВСІ точки приватних підприємців: магазини, аптеки, водо-довезення і навіть таксі? Уявили? — Життя зупинилося, бо НІЧОГО державного або»муніципального» тут давно НЕМАЄ від слова «ЗОВСІМ»!..

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top