Николаев

Через відсутність дороги Снігурівщина може залишитися відрізаною від Миколаєва

716

Жителі Миколаївської області продовжують скаржитись на погані дороги, а подекуди і їх відсутність. Користувач соціальної мережі ФейсбукМикола Миколай на своїй сторінці виклав відео стану дороги «Миколаїв-Снігурівка», повідомляє  Depo.Миколаїв.

Відмітимо, що дорога до райцентру Снігурівщини з Миколаєва проходить через Жовтневий район, та місцева влада за останні декілька років нічого не зробила, щоб привести автошлях у належний стан.

«Вчора був у Снігурівському районі Миколаївської області, проїжджаючи по території Жовтневого району намагався знайти дорогу. Змушений констатувати факт — ДОРОГИ ТАМ НЕМАЄ! Чи буде? Та ну, потрібно бути повним романтиком, щоб у це вірити!» — пише користувач мережі.

Для місцевих жителів відсутність дороги — це величезна проблема, адже дістатися районної лікарні, навіть з найближчих сіл, проблематично.

«Питання в іншому, наприклад: «Як людям дістатися зі Снігурівки в Миколаїв?» Я зараз не буду моделювати ситуації, при яких може виникнути така необхідність, але спілкуючись з жителями Снігурівського району, знаю що вона виникає досить часто», — додав Микола Миколай.

Наразі пересуватися по даній трасі небезпечно для життя, автомобілістам навіть не потрібно перевищувати швидкість, щоб вскочити в яму та втратити колесо, а може навіть і життя.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости