Горячее 14 октября 2018

На Єланеччині призначили вибори в першу ОТГ

12 жовтня Центральна виборча комісія призначила перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. Зокрема, й на Єланеччині в першу ОТГ. Про це повідомляє громадянська мережа «Опора Миколаїв».

Вибори відбудуться у неділю, 23 грудня, і охоплять 12 громад Миколаївщини. Так, відповідно до постанови № 156 від 12 жовтня 2018 року, виборчий процес розпочнеться 3 листопада у наступних об’єднаних громадах: Лоцкинська сільська ОТГ (Баштанський район), Березнегуватська селищна ОТГ та Висунська сільська ОТГ (Березнегуватський район), Новомар’ївська сільська ОТГ (Братський район), Вільнозапорізька сільська ОТГ, Софіївська сільська ОТГ та Новобузька міська ОТГ (Новобузький район), Сухоєланецька сільська ОТГ (Новоодеський район), Мигіївська сільська ОТГ (Первомайський район), Горохівська сільська ОТГ та Снігурівська міська ОТГ (Снігурівський район).

На Єланеччині вибори пройдуть у першу ОТГ в районі — Калинівську сільську об’єднану тергромаду. Зазначимо, що об’єднатися вирішили лише с. Маложенівка та Калинівка, незважаючи на неодноразові заяви депутатів та голів сільрад про необхідність створення однієї громади з усього району.

Нагадаємо, що Єланеччину порівняли з уламком колишнього Радянського Союзу.

 

1 Комментарий

  1. летчик

    13.11.2018 at 16:33

    це не люди в селах вирішили обєднатись а булах і козубиха бояться втратить свої посади.бо ще не все вкрали і не вспіли позамітать сліди.наверно ще внукам і правнукам не покупляли квартіри,машини і салони красоти.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top