Новости 16 октября 2018

Немає чим дихати: у Єланці звернули увагу на спалювання «осіннього сміття» [ВІДЕО]

У Єланці немає чим дихати. З такою проблемою, яка стосується спалювання листя на осіннього сміття, звернувся на сесії райради до селищного голови Єланця депутат райради Валерій Алхімов. Про це повідомляють «Єланецькі новини».

На сесії Єланецької райради депутат Алхімов звернув увагу селищного голови Любові Баденко, що потрібно вирішувати проблему, адже від їдкого диму страждають і дорослі, і діти.

«У Єланці немає чим дихати. Горить весь Єланець», — зазначив депутат.

Баденко не відхрещувалася від проблеми та зазначила, що у селищній раді є адмінкомісія, яка разом з з поліцією накладає штрафні санкції.

Депутати звернулу увагу, що передбачена відповідальність за статею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Нагадаємо, що заборонено спалювання всіх видів відходів на прибудинкових територіях і в сміттєзбірниках, на території зелених насаджень. Зокрема, спалювання опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top