Новости 23 октября 2018

Голова облради показала відремонтовану дорогу «Єланець-Півні», через яку діти не могли проїхати до школи [ФОТО]

Багатостраждальну дорогу «Єланець-Півні», по якій діти не могли проїхати в школу, відремонтували. Це ремонт в рамках експлуатаційного утримання.

Нагадаємо, діти з с. Півні не могли дістатися до школи в Ясногородку майже два місяці з початку лютого через дорогу, яка була то розмита, то на ній замерзали колії, що автобус не міг проїхати. З 9 км дороги 3 км бли непроїзні.

Однак ні взимку, ні навесні дорогу так і не відремонтували. Діти змогли повернутися на заняття тільки через майже 2 місяці, так як бруд на дорозі просто засохла.

Зауважимо, що дорога як місцева перебуває на балансі управління інфраструктури Миколаївської ОДА з цього року. Тому ремонтувати її за рахунок районних чи інших коштів неможна. У відповіді на журналістський запит чиновники повідомили, що по автодорозі О-151001 «Єланець-Півні» планується проведення ремонту в рамках експлуатаційного утримання в сумі від 1,5 млн до 4 млн грн в межах фінансування, яке є в наявності.

27 вересня голова Ясногородської сільської ради Людмила Шатохіна у «Фейсбуці» показала фото ремонту дороги. У коменатрі «Єланецьким новинам» вона розповіла, що колії, що утворилися на дорозі, зрізали, потім трамбували землю та вносили щебінь різних фракцій.

19 жовтня у «Фейсбуці» голова облради Вікторі Москаленко показала фото відремонтованої дороги на Півні, де вона перебувала разом з головою райради Василем Богданцевим, депутатом облради Михайлом Талпою.

Була дорога такою

У коментарях люди почали згадувати, коли розпочнеться ремонт на трасах «Миколаїв-Кропивницький» та «Нова Одеса-«Єланець». Москаленко декілька годин тому відповіла, що на новоодеській трасі мають розпочати роботи сьогодні.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top