Горячее 22 октября 2018

Реконструкція не проходить, — голова сільради розповів, що поки Калинівка не готова до будівництва амбулаторії

Депутат Миколаївської облради Тетяна Демченко останнім часом неодноразово заявляла про те, що жители Великої Солоної незадоволені перспективами закриття амбулаторії та переформатуванням її в пункт здоров’я. Однією з причин вона називала те, що нібито в Калинівці планують побудувати амбулаторію.

Минулого тижня депутат в черговий раз заговорила про амбулаторії та закриття. Зауважимо, що ще у вересні сільский голова Калинівки Володимир Булах у коментарі «Єланецьким новинам» розповідав, що планували не будівництво, а реконструкцію. Але вона не проходить.

«По-перше, було запропоновано зробити реконструкцію амбулаторії. У нас є приміщення дитячого садка 200 квадратів, яке не задіяне, тому що у нас фактично діти від 3 до 6 років охоплені повністю дитячим садком. Приміщеня в інженерному відношенню дозволяє (амбулаторію — ред.). Фактично потрібно було відводити землю. Але я побув на двох нарадах в області. Одразу проходила реконструкція. А потім сказали, що реконструкція не проходить, а лише будівництво. Звісно, ми не були готові до будівництва амбулаторії, тому поки це питання відкрите», — пояснив Булах.

Разом з тим, він розповів, чому поки будівництва не буде. Зокрема, з бюджету сільради та за співфінансування району на першому місці на цей рік було придбання пелетних котлів для шкіл, а вже потім мова йтиме про містобудівну документацію

«З сільської ради було виділено 120 тисяч на проектно-кошторисну документацію. Але потім сказали, що робиться тільки будівництво, ми не готові були будівництва, це нове місце відведення, роботу по містобудівній документації потрібно провести», — зазначив він.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top