Новости 23 сентября 2018

У Савченка назвали райони, де вісутнє цифрове покриття, — Єланеччина в їхньому числі

Після переходу на цифрове мовлення замість аналогового, не вся територія Миколаївщини має покриття. У Миколаївській ОДА назвали райони, де воно відсутнє. Зокрема, і Єланецький. 

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко звернувся до Кабміну, Держслужби спецзв’язку та захисту інформації України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, аби вирішити питання щодо сталого безперебійного забезпечення цифровим телевізійним сигналом усієї території Миколаївської області. Зокрема, шляхом встановлення у регіоні додаткових передавачів в мережі ТОВ «ЗЕОНБУД» (м. Київ), який є провайдером цифрової загальнонаціональної мережі.

«Лише за перші тижні вересня на мою «гарячу лінію» надійшло близько 50 звернень, переважна більшість з яких пов’язана саме з відсутністю або низькою якістю цифрового телевізійного сигналу у тому чи іншому районі. Територія Миколаївщини, яка покрита сигналом – це приблизно 70%, але є ще інші 30%. Особливу увагу потрібно звернути на прикордонні райони. Очікуємо на вирішення питання вже найближчим часом», — зазначає очільник області.

За повідомленням ОДА, наразі відсутнє цифрове покриття:

— у прикордонних Очакові та частині Очаківського району, смт Березанка та частині Березанського району (близько 50 тис. осіб);
— у Доманівському та Веселинівському районах (близько 46 тис. осіб);
— на півночі області: Братський, Єланецький, Арбузинський райони (орієнтовно 55 тис. осіб).

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top