Новости 21 сентября 2018

Кормишкін привітав єланчан з 215 річницею від Дня заснування селища

Голова Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав жителів з 215 річницею від дня заснування Єланця, яку святкують сьогодні, 21 вересня. Далі наводимо текст вітання.

«Сьогодні Єланець відзначає 215 річницю з Дня заснування! Я щиро вітаю з цим святом всіх жителів району, всіх, кому як і мені, цей край є небайдужим. Бажаю, щоб кожен куточок району розвивався та процвітав! Бажаю, щоб діти росли в комфорті, вчилися в сучасних школах, а старше покоління не відчувало себе забутим.

Якийсь час я жив в Калинівці Єланецького району. З того часу і люди, і той куточок нашої області стали для мене рідними. Тому мені особливо прикро бачити, як сьогодні район занепадає. Кажуть, що кожен народ має ту владу, на яку він заслуговує. Але сьогодні бачать всі: або влади в районі немає, або ті люди, які називають себе владою, знаходяться не на своєму місці, чи просто байдужі до Єланцю. І жителі району цього аж не як не заслуговують! Бо там, як і в Україні в цілому, живуть прекрасні люди, які мають право жити добре на своїй землі. І я вірю, що одного разу так і станеться.

Дорогі друзі, хай мир, добробут, взаємна повага та довіра панують у Єланецькому районі! Бажаю всім спільних перемог та щастя! Зі святом!».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top